MENU
  1. >
  2. wszystkie
  3. >
  4. Business Meet Up w...
15 kwietnia, 2021

Business Meet Up w Dąbrowie Górniczej

Spotkania, warsztaty dla przedsiębiorców i pracowników, dyskusje, inspiracje, nowe kontakty i biznes, a wszystko to w przestrzeni Fabryki Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej. Bądź z nami 16 września 2021 roku.

Tu są możliwości – to hasło towarzyszyć będzie nam przez cały dzień podczas Busieness Meet Up. To spotkanie dla przedsiębiorców, przedstawicieli zarządów, kadry kierowniczej, ale także pracowników firm przede wszystkim z terenu Zagłębia i województwa śląskiego. Organizatorem wydarzenia jest Zagłębiowska Izba Gospodarcza we współpracy z Urzędem Miejskiej w Dąbrowie Górniczej i Fabryką Pełną Życia.

Business Meet Up odbędzie się w formule nieznanej dotąd w naszym regionie. Stawiamy na dynamiczne rozmowy, inspirujące kontakty, możliwość spotkania się z obecnymi i potencjalnymi partnerami biznesowymi przy stole. Ideą wydarzenia jest pokazanie, jaki potencjał drzemie w firmach, działających na terenie województwa śląskiego. Są tu i światowe korporacje, doskonale wszystkim znane marki, prężnie rozwijające się rodzinne przedsiębiorstwa czy innowacyjne jednoosobowe firmy. My tworzymy przestrzeń do spotkania, bliższego poznania się, wymiany kontaktów i doświadczeń – mówi Piotr Gil, prezes zarządu Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej. – Gwarantujemy dobrą energię, atmosferę sprzyjającą nawiązywaniu relacji i networkingowi oraz moc inspiracji – dodaje.

Okazją do organizacji Business Meet Up w Dąbrowie Górniczej jest nowa strategia działania Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej. Jej główne hasło, podkreślające potencjał ZIG, brzmi: Tu są możliwości.

– Z jednej strony chodzi o podkreślenie znaczenie ZIG i firm, zrzeszonych w naszej Izbie, ale z drugiej strony chcemy promować Zagłębie i całe województwo śląskie, którego siłą są właśnie zaangażowani, aktywni i świadomi swojej roli dla gospodarki i społeczeństwa przedsiębiorcy – tłumaczy Piotr Gil.

Big Data Technology for Business Finance Analytic Concept. Modern graphic interface shows massive information of business sale report, profit chart and stock market trends analysis on screen monitor.

Spotkania dla przedsiębiorców i kadry zarządzającej w Strefie Lidera przewidziano w formule dyskusji panelowych i wystąpień doskonale znanych, inspirujących przedsiębiorców z regionu. Uczestnicy będą mieli również możliwość prezentacji swojej oferty i spotkań w strefie Round Table.

Jednak program wydarzenia zaprojektowano z myślą nie tylko o rozwijaniu sieci kontaktów biznesowych. Uwzględniono również tematykę rozwoju kompetencji w firmie, dbałość o dobrostan i wellbeing pracowników, a także odpowiedzialne i zaangażowane podejście w biznesie. Tym obszarom poświęcono cały blok warsztatów i szkoleń, skierowanych szczególnie do pracowników działów HR i CSR firm działających na terenie województwa śląskiego.

– Ten punkt programu Business Meet Up planujemy szczególnie powiązać z niezwykłą, postindustrialną przestrzenią i atmosferą Fabryki Pełnej Życia. Będzie to okazja do wymiany doświadczeń z zakresu rozwoju kultury organizacyjnej i kompetencji pracowników w zupełnie niecodziennym otoczeniu, zapewniamy więc nie tylko wzmocnione efekty merytoryczne, ale i wrażenia estetyczne – zachęca Paulina Piętowska, relationship menager Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej.

REJESTRACJA

Szczegóły programu, lista gości i uczestników podamy wkrótce. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany formuły wydarzenia z uwagi na ew. obostrzenia sanitarne.

copyright 2021 ZIG