Seminarium Prawo pracy i sprawy komornicze

18 listopada o godz. 9.00 w Centrum Aktywności Obywatelskiej znajdującym się w Dąbrowie Górniczej przy ul. Sienkiewicza 6a odbędzie się seminarium dla przedsiębiorców.

Podczas spotkania poruszone będą 2 tematy:

  1. Najnowsze przepisy z zakresu prawa pracy
  2. Egzekucje komornicze oraz ich uregulowania prawne

Tematy spotkania są skonstruowane tak, by dotyczyły uregulowań przydatnych pracodawcom i pomogły im w rozwiązaniu swoich problemów.

Udział w seminarium jest nieodpłatny.

Zgłoszenia należy dokonać pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub rejestrując się pod linkiem:

https://seminarium-dla-przedsiebiorcow-tp2019-s.konfeo.com

 

Seminarium odbędzie się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Marcina Bazylaka.

Hasłem tegorocznej, dwunastej edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości jest „Biznes bez Barier”. Podczas tego największego w Polsce wydarzenia promującego świadomy rozwój i aktywną postawę wobec życia chcemy docenić to, jak ważną wartością w biznesie jest różnorodność, ale również zastanowić się nad tym, jakie narzędzia mogą pomóc osobom, dla których przedsiębiorczość stanowi prawdziwe  wyzwanie. Od 18 do 24 listopada odbędzie się wiele ciekawych wydarzeń skierowanych do mieszkańców Dąbrowy Górniczej oraz regionu. Zapraszamy do udziału!