LOKALIZACJA
Sienkiewicza 6a, p.107, I piętro
41-300 Dąbrowa Górnicza
TELEFON  505-582-720

Ilustracja kontaktu
Adres:
41-300 DĄBROWA GÓRNICZA
UL.SOBIESKIEGO 16
E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon:
32/639-00-12
Pobierz informację jako: Wizytówka
Wyślij e-mail
(opcjonalnie)

Ten formularz jest chroniony przez Aimy Captcha-Less Form Guard

Dodatkowe informacje:

L’EMIR I. JUSZCZYK , H.JUSZCZYK SPÓŁKA JAWNA

Początki firmy sięgają do roku 1984, kiedy to jeden ze wspólników firmy uruchomił warsztat samochodowy w Dąbrowie Górniczej. Jednak za rzeczywistą datę powstania spółki uznaje się dzień 27.03.1992 roku. 

Początkowo firma prowadziła działalność gospodarczą związaną ze sprzedażą detaliczną i hurtową paliw. Od roku 1997 jest autoryzowanym serwisem i salonem sprzedaży samochodów PEUGEOT. Kolejnym etapem rozwoju firmy jest otwarcie w maju 2013 roku autoryzowanego serwisu i salonu sprzedaży samochodów marki SKODA. 

Nowy salon i serwis został zbudowany i wyposażony według nowych standardów wprowadzonych przez markę Skoda i w trakcie otwarcia był pierwszym w europie salonem w nowych standardach. Dzisiaj L'emir to uznana i ceniona firma na rynku. Obsługuje takie firmy jak: Eurobank, Eden, Lukas, Shell, Lotos, Kamis, Sita STAROL i wiele innych. 

Wkłada też bardzo dużo wysiłku i staranności do obsługi klientów indywidualnych. W celu sprawnej likwidacji szkód i sprawnym zawieraniu ubezpieczeń współpracuje z PZU, Generali, Benefią, Allianz, Wartą i Hestią. Obecnie zatrudnia ok. 110 pracowników. 

Współpracuje ze szkołami zawodowymi i poprzez praktyki kształci przyszłych mechaników, elektromechaników, blacharzy i lakierników samochodowych. Ponadto umożliwia odbycie staży zawodowych absolwentom liceów, technikom i absolwentom szkół wyższych. Sukces firmy tworzy dynamiczny, dobrze wykwalifikowany, zaangażowany i lojalny zespół.