LOKALIZACJA
Sienkiewicza 6a, p.107, I piętro
41-300 Dąbrowa Górnicza
TELEFON  505-582-720

Ilustracja kontaktu
Adres:
AL. ZAGŁĘBIA DĄBROWSKIEGO 15
41-303 DĄBROWA GÓRNICZA
E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon:
32/268 90 22
Pobierz informację jako: Wizytówka
Wyślij e-mail
(opcjonalnie)

Ten formularz jest chroniony przez Aimy Captcha-Less Form Guard

Dodatkowe informacje:

Historia Przedsiębiorstwa Miejskiego MZUM.PL Spółka Akcyjna sięga 1 marca 1977 roku – wówczas w strukturach Gminy powołano do życia Miejski Zarząd Ulic i Mostów. Ten z dniem 1 maja 1992 roku został przekształcony w zakład budżetowy. Działał w tej formie do 1 kwietnia 1996 roku, kiedy to powołano do życia Miejski Zarząd Ulic i Mostów Sp. z o.o. Kolejny etap życia organizacji otwiera zmiana marki – od 11 grudnia 2009 roku funkcjonowało bowiem pod nową nazwą – Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM.PL Sp. z o.o. W styczniu 2013 roku doszło do przekształcenia formy prawnej organizacji w Spółkę Akcyjną, która w całości jest Spółką zależną od Gminy Dąbrowa Górnicza, będącej jedynym jej właścicielem.

Wizją Przedsiębiorstwa Miejskiego MZUM.PL Spółka Akcyjna jest być wiodącą organizacją biznesową w mieście i regionie, która stojąc na czele większej struktury (grupy kapitałowej lub holdingu), będzie skupiać spółki lub jednostki organizacyjne aktywne na komplementarnych rynkach usług związanych z infrastrukturą miejską, budownictwem i generalnym wykonawstwem inwestycji oraz facility management. Realizując powinność względem kluczowych interesariuszy, będzie konsekwentnie zwiększać swoją wartość oraz zajmować pozycję organizacji odpowiedzialnej społecznie.

Dąży do umacniania swojej rynkowej pozycji poprzez poszukiwanie szans i podejmowanie wyzwań biznesowych zmierzających do wzrostu jej potencjału, wartości, jakości usług oraz korzyści jakie może dać swoim właścicielom, pracownikom i lokalnej społeczności.

Spółka i jej personel jest w posiadaniu wyspecjalizowanego doświadczenia, wysokich kompetencji oraz know how niezbędnych do efektywnego i profesjonalnego świadczenia oferowanych usług.

Jako Przedsiębiorstwo Miejskie są związani mocno z regionem gdzie posiadają opinię solidnego Wykonawcy i Partnera, ciągle ściśle współpracują z tut. Urzędem Miasta, a ich współpraca ma charakter partnerski. Działają w obszarze zarówno robót drogowych, ziemnych jak i kubaturowych realizując roboty w oparciu o standardowe umowy, zamówienia publiczne oraz kontrakty FIDIC.

Zabiegają również na konkurencyjnym rynku o kontrakty budowlane oraz podejmują się ich realizacji w roli generalnego wykonawcy, lidera konsorcjum czy podwykonawcy.

Spółka w ramach wykonywanych zadań technicznych na linii administrowanych dróg, prowadzi roboty drogowe w celu zapewnienia ich należytego stanu i przejezdności