Dołącz do bukmachera Mostbet już dziś i czerp jak najwięcej ze swoich zakładów sportowych i kasyna online w Polsce. Tutaj znajdziesz najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Nasza strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu, a nasz zespół profesjonalistów opracował dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której obstawianie zakładów będzie jeszcze wygodniejsze.
MENU
  1. >
  2. wszystkie
  3. >
  4. Business Meet Up w...
25 sierpnia, 2021

Business Meet Up w Dąbrowie Górniczej [ZAREZERWUJ MIEJSCE]

Spotkania, warsztaty dla przedsiębiorców i pracowników, dyskusje, inspiracje, nowe kontakty i biznes, a wszystko to w przestrzeni Fabryki Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej. Bądź z nami 16 września 2021 roku.

Tu są możliwości – to hasło towarzyszyć będzie nam przez cały dzień podczas Busieness Meet Up. To spotkanie dla przedsiębiorców, przedstawicieli zarządów, kadry kierowniczej, ale także pracowników firm przede wszystkim z terenu Zagłębia i województwa śląskiego. Organizatorem wydarzenia jest Zagłębiowska Izba Gospodarcza we współpracy z Urzędem Miejskiej w Dąbrowie Górniczej i Fabryką Pełną Życia.

Business Meet Up w Dąbrowie Górniczej to inspiracje, networking i rozwój biznesu

Wśród prelegentów będą: Rafał Sonik, sportowiec, filantrop i przedsiębiorca, Iwona Guzowska, mistrzyni świata w boksie i kickboxingu o niespożytej energii do działania i rozwoju, Wojtek Ławniczak, ekspert budowania przewagi biznesowej w oparciu o projektowanie doświadczeń klientów, Marek Śliboda, który od lat rozwija swój biznes w oparciu o kulturę wartości. Podyskutujemy również o tym, jak samorządowcy mogą wspierać rozwój przedsiębiorców i przedsiębiorczości. Finałowym punktem programu będzie Gala VI edycji Konkursu o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego, podczas której poznamy tegorocznych laureatów. Kapituła Konkursu jak co roku uhonoruje przedsiębiorców, którzy w nowoczesny i innowacyjny sposób rozwijają swój biznes, a tym samym mają pozytywny wpływ na potencjał gospodarczy miasta.

POZNAJ PROGRAM I ZAREZERWUJ SOBIE BEZPŁATNE MIEJSCE

Business Meet Up odbędzie się w formule nieznanej dotąd w naszym regionie. Stawiamy na dynamiczne rozmowy, inspirujące kontakty, możliwość spotkania się z obecnymi i potencjalnymi partnerami biznesowymi przy stole. Ideą wydarzenia jest pokazanie, jaki potencjał drzemie w firmach, działających na terenie województwa śląskiego. Są tu i światowe korporacje, doskonale wszystkim znane marki, prężnie rozwijające się rodzinne przedsiębiorstwa czy innowacyjne jednoosobowe firmy. My tworzymy przestrzeń do spotkania, bliższego poznania się, wymiany kontaktów i doświadczeń – mówi Piotr Gil, prezes zarządu Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej. – Gwarantujemy dobrą energię, atmosferę sprzyjającą nawiązywaniu relacji i networkingowi oraz moc inspiracji – dodaje.

Okazją do organizacji Business Meet Up w Dąbrowie Górniczej jest nowa strategia działania Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej. Jej główne hasło, podkreślające potencjał ZIG, brzmi: Tu są możliwości.

Business Meet Up. Zarezerwuj sobie miejsce na jedynym takim wydarzeniu dla biznesu

– Z jednej strony chodzi o podkreślenie znaczenie ZIG i firm, zrzeszonych w naszej Izbie, ale z drugiej strony chcemy promować Zagłębie i całe województwo śląskie, którego siłą są właśnie zaangażowani, aktywni i świadomi swojej roli dla gospodarki i społeczeństwa przedsiębiorcy – tłumaczy Piotr Gil.

Spotkania dla przedsiębiorców i kadry zarządzającej w Strefie Lidera przewidziano w formule dyskusji panelowych i wystąpień doskonale znanych, inspirujących przedsiębiorców z regionu. Uczestnicy będą mieli również możliwość prezentacji swojej oferty i spotkań w strefie InfoTable i HydePark Business.

Jednak program wydarzenia zaprojektowano z myślą nie tylko o rozwijaniu sieci kontaktów biznesowych. Uwzględniono również tematykę podnoszenia kompetencji w firmie, dbałość o dobrostan i wellbeing pracowników, a także odpowiedzialne i zaangażowane podejście w biznesie. Tym obszarom poświęcono cały blok warsztatów i szkoleń, skierowanych szczególnie do pracowników działów HR i CSR firm działających na terenie województwa śląskiego.

– Ten punkt programu Business Meet Up planujemy szczególnie powiązać z niezwykłą, postindustrialną przestrzenią i atmosferą Fabryki Pełnej Życia. Będzie to okazja do wymiany doświadczeń z zakresu rozwoju kultury organizacyjnej i kompetencji pracowników w zupełnie niecodziennym otoczeniu, zapewniamy więc nie tylko wzmocnione efekty merytoryczne, ale i wrażenia estetyczne – zachęca Paulina Piętowska, relationship menager Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej.

POZNAJ PROGRAM I ZAREZERWUJ SOBIE BEZPŁATNE MIEJSCE

copyright 2024 ZIG
X
X