Dołącz do bukmachera Mostbet już dziś i czerp jak najwięcej ze swoich zakładów sportowych i kasyna online w Polsce. Tutaj znajdziesz najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Nasza strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu, a nasz zespół profesjonalistów opracował dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której obstawianie zakładów będzie jeszcze wygodniejsze.
MENU

Amiblu Poland sp. z o.o.

Amiblu jest producentem rur kształtek z tworzyw sztucznych wzmacnianych włóknem szklanym (GPR). Oferujemy rury GPR produkowane metodą odlewania odśrodkowego (technologia Hobas), rury produkowane metodą ciągłego nawijania włókien (technologia Flowtite), rury niekołowe NC oraz kształtki.

Posiadamy dekady doświadczeń w zakresie rozwiązań dla gospodarki wodno-ściekowej, przemysłu i elektrowni wodnych. Systemy rur Amiblu są instalowane w 125 krajach na całym świecie, a łączna długość wyprodukowanych przez nas rur mogłaby okrążyć kulę ziemską kilka razy.

Rury GPR Amiblu powstają w 6 centrach produkcyjnych zlokalizowanych w Europie (w Niemczech, Rumunii, Hiszpanii i w Polsce). Nad innowacjami, rozwojem produktu i technologii czuwa certyfikowane Centrum Technologii GPR zlokalizowane w Norwegii. Ciągła kontrola jakości, od dostarczanych surowców do gotowych produktów, prowadzona jest także przez laboratoria jakości we wszystkich zakładach produkcyjnych.

W Polsce nasze wyroby powstają w dwóch wyspecjalizowanych fabrykach. W Dąbrowie Górniczej produkujemy rury w technologii Hobas oraz wytwarzamy kształt dla potrzeb naszych Klientów w całej Europie, natomiast fabryka w Gdańsku specjalizuję się w produkcji rur w technologii Flowtite oraz produkcji paneli niekołowych NC.

Amiblu Poland sp. z o.o.zatrudnia ponad 400 osób, m.in. w działach produkcyjnych, logistycznych, administracyjno-biurowych oraz inżynierskich, zlokalizowanych przy fabrykach w Gdańsku i Dąbrowie Górniczej oraz w Poznaniu – gdzie również znajduje się Biuro Obsługi Klienta. Nasi Regionalni Kierownicy Sprzedaży obsługują teren całego kraju.

Jako, że zasięg sprzedaży Amiblu Poland obejmuje także rynki wschodnie – nasi przedstawiciele pracują również na Litwie, Łotwie, Białorusi, Ukrainie, Estonii i w Rosji.

Wspólnie budujemy infrastrukturę dla przyszłych pokoleń.

NASZA TOŻSAMOŚĆ I WARTOŚCI

Jacy jesteśmy w Amiblu?

Jesteśmy: ciekawi, odważni i kompetentni, odpowiedzialni, chętni do współpracy i przyjaźni. Na tych wartościach zbudowane jest Amiblu.

NASZĄ SIŁĘ STANOWIĄ LUDZIE

Amiblu tworzą ludzie – zaangażowany, zgrany i różnorodny zespół. To właśnie pracownicy są gwarancją sukcesu naszej firmy. Jako odpowiedzialny i przyjazny pracodawca, dokładamy wszelkich starań, aby warunki i środowisko pracy w naszych zakładach były optymalne dla nas wszystkich, a każdy pracownik znalazł swoją ścieżkę profesjonalnego rozwoju .

RAZEM DLA ŚRODOWISKA

Amiblu to grupa entuzjastów GPR, którzy są niezwykle zdeterminowani, by stawiać czoła światowemu kryzysowi wodnemu za pomocą nowoczesnych, inteligentnych rozwiązań. Chcemy inspirować ludzi na całym świecie, by cenili i chronili czystą wodę! Dzięki naszym, światowej klasy rurom i kształtom GPR przyczyniamy się do rozwiązywania globalnych wyzwań związanych z wodą i kanalizacją w sposób przyjazny dla środowiska. Systemy rur Amiblu to produkty ponad pięciu dekad innowacji, doświadczeń i rozwoju, zaprojektowane tak, by służyły nie tylko obecnym, ale i przyszłym pokoleniom, w sposób zrównoważony – w aspekcie zarówno społecznym, gospodarczym, jak i środowiskowym.

Nasze działania na rzecz ochrony środowiska to nie tylko zrównoważenie naszych produktów i procesów, ale także uczestnictwo w inicjatywach mających na celu ochronę środowiska. Przykładem może być współpraca z organizacją TeamTrees, zajmującą się sadzeniem drzew w sposób zrównoważony i przyjazny dla środowiska. Efektem naszej współpracy będzie posadzenie ponad 6000 drzew.

SAFETY FIRST! BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM

Pracownicy mają możliwość aktywnie uczestniczyć w działaniach na rzecz bezpieczeństwa w miejscu pracy. Prócz przestrzegania wszelkich obowiązujących przepisów i uczestnictwa w szkoleniach, mogą aktywnie angażować się w doskonalenie dobrych praktyk. W zakładach działają różnorodne komórki umożliwiające aktywny wpływ Pracowników na bezpieczeństwo Organizacji. Są to m.in. Komisja ds. BHP, Ochotnicza grupa BHP czy Grupa Szybkiego Reagowania na awarie i wypadki, w skład których wchodzą reprezentanci załogi. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem!

ZARZĄDZANIE OPTYMALNE

Potrzeba chronienia zasobów środowiska oraz troska o nasz zespół kieruje nas na pola zrównoważonego rozwoju i optymalizacji procesu zarządzania. Wprowadzamy rozwiązania i standardy, które pozwalają nam plasować się w czołówce technologicznej firm z naszej branży.

Jest nas więcej
copyright 2023 ZIG
X
X