Dołącz do bukmachera Mostbet już dziś i czerp jak najwięcej ze swoich zakładów sportowych i kasyna online w Polsce. Tutaj znajdziesz najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Nasza strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu, a nasz zespół profesjonalistów opracował dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której obstawianie zakładów będzie jeszcze wygodniejsze.
MENU

AP-SPORT Spółka Cywilna

Firma AP-Sport Spółka Cywilna rozpoczęła swoją działalność w 2012 roku jako organizator firmowych rozgrywek sportowych oraz imprez integracyjnych. W 2013 roku firma rozszerzyła swoją działalność o sprzedaż sprzętu sportowego, pucharów i medali.

Jako AP-Sport w latach 2013-2022 firma zorganizowała blisko osiemdziesiąt ogólnopolskich turniejów rangi mistrzostw Polski w piłce nożnej i siatkówce oraz trzydzieści jeden turniejów amatorskich, w tym koszykarskich, siatkarskich i piłkarskich. Dodatkowo firma zorganizowała siedemnaście imprez integracyjnych dla firm z całej Polski. Warto zaznaczyć, że jako pierwsi w kraju podjęli się organizacji turnieju Footvoley.

AP-Sport jest dystrybutorem takich marek jak PATRICK, JOMA, 4F, NIKE, ADIDAS oraz producentem własnej marki – OXA (odzieży z trwałym nadrukiem dedykowanej i projektowanej pod potrzeby klienta – dla firm oraz klubów sportowych).

Specjalizują się w nadrukach na odzieży metodami Flex, Flock, Sublimacja i Sitodruk. Wykonują usługi nadruków na odzieży powierzonej i własnej. Ich praca oparta jest na bardzo dynamicznym młodym zespole pracowników.

Od 2013 roku firma została partnerem technicznym kilku klubów, od poziomu ekstraklasy, do najniższych lig w sportach drużynowych takich jak: Zagłębie Sosnowiec, MKS Dąbrowa Górnicza, Czarni Sosnowiec, Beniaminek Krosno, AZS Kraków oraz międzynarodowych turniejów API CUP i Sokolik CUP.

Dziś firma AP-SPORT to ceniona marka na rynku. Obsługuje  klientów z branży motoryzacyjnej, bankowej oraz sektora hutniczego.

Jest nas więcej
copyright 2024 ZIG
X
X