Dołącz do bukmachera Mostbet już dziś i czerp jak najwięcej ze swoich zakładów sportowych i kasyna online w Polsce. Tutaj znajdziesz najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Nasza strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu, a nasz zespół profesjonalistów opracował dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której obstawianie zakładów będzie jeszcze wygodniejsze.
MENU

AXIOMA DYSTRYBUCJA SP. Z O.O.

Axioma Dystrybucja sp. z o.o. jest zespołem specjalistów z ogromną wiedzą ekspercką w zakresie wszystkich typów ubezpieczeń.

 Od 2005 roku rzetelnie, responsywnie i terminowo odpowiadamy na pytania dotyczące ubezpieczeń, nieustająco podnosząc kompetencje, zajmujemy się doradztwem i ubezpieczeniami mieszkańców całej Polski. 

Perfekcyjnie trafiamy w oczekiwania naszych Klientów – najpierw pod marką Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Elżbieta Dyhdalewicz, obecnie jako ceniona, rozbudowana multiagencja AXIOMA Dystrybucja sp. z o.o. Na przestrzeni lat zaufało nam ponad 5000 Klientów, wspólnie znaleźliśmy ochronę, jakiej potrzebowali. W gronie naszych Kontrahentów znajdują się osoby indywidualne, firmy produkcyjne i usługowe różnych branż. 

Jesteśmy firmą wiarygodną, ponieważ ubezpieczenia, które proponujemy są użyteczne i praktyczne, jeżeli zdarzy się szkoda Klient otrzymuje adekwatne do niej odszkodowanie. Klienci doceniają nas również za pomoc merytoryczną w przypadku likwidacji szkody, gdzie proces formalności bywa czasem złożony. Nasza firma współpracując z ponad 30 towarzystwami ubezpieczeniowymi, ma dostęp do różnorodnej i wszechstronnej oferty, która sprawia, że oczekiwania wszystkich Klientów, poszukujących dla siebie ochrony ubezpieczeniowej są spełniane na wysokim poziomie. 

Jest nas więcej
copyright 2024 ZIG
X
X