Dołącz do bukmachera Mostbet już dziś i czerp jak najwięcej ze swoich zakładów sportowych i kasyna online w Polsce. Tutaj znajdziesz najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Nasza strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu, a nasz zespół profesjonalistów opracował dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której obstawianie zakładów będzie jeszcze wygodniejsze.
MENU

Centrum Medyczne Navigare

Centrum Medyczne NAVIGARE to wielospecjalistyczny ośrodek, którego głównym założeniem jest zapewnienie kompleksowej, skoordynowanej opieki medycznej i psychologicznej na najwyższym poziomie. Wśród specjalistów pracujących w ośrodku można znaleźć przedstawicieli wielu dyscyplin medycznych. Działalność dużego zespołu psychologów i psychoterapeutów uzupełniają specjaliści neurologopedii, pedagogiki, dietetyki i fizjoterapii. Oprócz konsultacji w centrum wykonywane są zabiegi chirurgiczne i proktologiczne.

Centrum Medyczne Navigare to również działalność naukowa i edukacyjna. Oferta szkoleniowa skierowana jest do szerokiego grona odbiorców – personelu medycznego, pacjentów, rodzin, nauczycieli oraz przedstawicieli różnych zawodów. Naszymi klientami są indywidualne osoby, małe placówki, ale też duże korporacje. Celem prowadzonych szkoleń jest wyposażenie ich odbiorców w specjalistyczną i najnowszą wiedzę przydatną na co dzień oraz w praktyczne umiejętności z zakresu medycyny psychologii oraz promocji zdrowia.

Działalność Centrum Medycznego jest uzupełniana i wspomagana przez aktywność Stowarzyszenia Promocji Zdrowia i Pozytywnego Rozwoju NAVIGARE, które będąc organizatorem wielu powszechnych akcji jest rozpoznawalną i aktywną częścią lokalnej społeczności.

Jest nas więcej
copyright 2024 ZIG
X
X