Dołącz do bukmachera Mostbet już dziś i czerp jak najwięcej ze swoich zakładów sportowych i kasyna online w Polsce. Tutaj znajdziesz najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Nasza strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu, a nasz zespół profesjonalistów opracował dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której obstawianie zakładów będzie jeszcze wygodniejsze.
MENU

Complex Sp.z o.o

Firma Complex Dąbrowa Górnicza powstała 1 marca 2012. Początkowo przedsiębiorstwo zajmowało się pracami montażowo-remontowymi na terenie Zagłębia.
Dziś firma COMPLEX Dąbrowa Górnicza Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się Spółka działająca w obszarze realizacji inwestycji „pod klucz”. Doradzamy, projektujemy, budujemy, następnie możemy również sprawować nadzór nad prawidłową eksploatacją obiektów poprzez ich bieżące utrzymanie. Obecnie nasze usługi wykonujemy na terenie południowej Polski. Zapraszamy do współpracy rzetelnych partnerów biznesowych!
Jest nas więcej
copyright 2024 ZIG
X
X