Dołącz do bukmachera Mostbet już dziś i czerp jak najwięcej ze swoich zakładów sportowych i kasyna online w Polsce. Tutaj znajdziesz najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Nasza strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu, a nasz zespół profesjonalistów opracował dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której obstawianie zakładów będzie jeszcze wygodniejsze.
MENU

DAMEL SA

Dąbrowska Fabryka Maszyn Elektrycznych „Damel” Spółka Akcyjna  to jedna z najbardziej znanych firm z Dąbrowy Górniczej i całego regionu. 80 lat tradycji i nieustanny rozwój są źródłem renomy, która działa na wyobraźnię nie tylko klientów, ale również potencjalnych pracowników. 

Początki działalności Dąbrowskiej Fabryki Maszyn Elektrycznych „Damel” są datowane na 1940 r. To nowoczesne przedsiębiorstwo, z którego produktów i usług korzystają zarówno polscy, jak i zagraniczni odbiorcy. Spółka Damel to z jednej strony producent – przede wszystkim silników – a z drugiej renomowana firma świadcząca remonty, diagnostykę i serwis maszyn.

Dla kilkuset mieszkańców Dąbrowy Górniczej i okolic fabryka jest miejscem pracy na stanowiskach w dziale produkcji i w biurach.

Jest nas więcej
copyright 2024 ZIG
X
X