Dołącz do bukmachera Mostbet już dziś i czerp jak najwięcej ze swoich zakładów sportowych i kasyna online w Polsce. Tutaj znajdziesz najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Nasza strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu, a nasz zespół profesjonalistów opracował dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której obstawianie zakładów będzie jeszcze wygodniejsze.
MENU

DSS RECYKLING SP. Z O.O

Spółka DSS Recykling została założona w 1997 r. DSS Recykling umocnił się na pozycji największych odbiorców odpadów szklanych w Polsce, osiągając wynik ponad 80 tys. Mg zebranych odpadów szklanych.

Wybudowany od podstaw, nowoczesny zakład produkcyjny w Dąbrowie Górniczej, dzięki zaawansowanej technologii, sprawił że zdolność przetwórcza firmy wzrosła do 30 Mg/h różnego rodzaju odpadów szklanych. Odpowiednio zaprojektowana infrastruktura zakładu, najnowocześniejsze separatory zainstalowane na linii technologicznej oraz rygorystyczne zasady weryfikacji dostawców powodują nieustanne podnoszenie standardów jakościowych.

Obecnie firma działa na terenie całego kraju i za granicą. DSS Recykling posiada filię w Gostyninie oraz przesypownie szkła w różnych regionach Polski. 

Jest nas więcej
copyright 2024 ZIG
X
X