Dołącz do bukmachera Mostbet już dziś i czerp jak najwięcej ze swoich zakładów sportowych i kasyna online w Polsce. Tutaj znajdziesz najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Nasza strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu, a nasz zespół profesjonalistów opracował dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której obstawianie zakładów będzie jeszcze wygodniejsze.
MENU

FHU MATAR

Firma Handlowo Usługowa “MATAR” Jarosław Gryla

Firma w ramach Lingerie Group jest producentem trzech marek bielizny: Avanua, Casmir, Passion, które sprzedawane są w zdecydowanym stopniu na export. Firma współpracuje w zakresie: szycia, krojenia i projektowania, oferując doświadczenie, nowoczesność i profesjonalizm a wszystko w atrakcyjnej cenie.

Firma od listopada 2010 roku prowadzi szwalnię w Ostrowcu Świętokrzyskim, natomiast siedziba firmy znajduje się w Będzinie. Firma zatrudnia na szwalni 50 szwaczek, które pracują na nowoczesnych maszynach. Jakość to kierunek, który obrali od samego początku działalności. 

Jest nas więcej
copyright 2024 ZIG
X
X