Dołącz do bukmachera Mostbet już dziś i czerp jak najwięcej ze swoich zakładów sportowych i kasyna online w Polsce. Tutaj znajdziesz najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Nasza strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu, a nasz zespół profesjonalistów opracował dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której obstawianie zakładów będzie jeszcze wygodniejsze.
MENU

Kancelaria Radców Prawnych Mirosławski, Galos, Mozes sp.j.

Kancelaria Radców Prawnych Mirosławski, Galos, Mozes sp.j. z  w Sosnowcu, w ramach której świadczymy oferowane usługi, funkcjonuje na rynku od 2007 roku. Składa się z doświadczonego, profesjonalnego i dynamicznego zespołu radców prawnych o rozległych kompetencjach i bogatej wiedzy merytorycznej. Spółkę tworzy czterech wspólników oraz zatrudnieni w  Kancelarii oraz współpracujący z nią radcowie prawni i aplikanci radcowscy.

Działalność Kancelarii koncentruje się przede wszystkim na kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, takich jak: spółki kapitałowe, w tym spółki z udziałem Skarbu Państwa, grupy kapitałowe, spółki osobowe, indywidualni przedsiębiorcy, spółdzielnie oraz innych podmiotów nieprowadzących działalności gospodarczej, jak również na udzielaniu podmiotom gospodarczym jednorazowych konsultacji czy realizowaniu usług w zakresie wykonywania badań due diligence. Kancelaria świadczy także usługi polegające na zastępstwie procesowym przed sądami oraz organami administracyjnymi, w postępowaniach arbitrażowych i mediacyjnych. Zajmujemy się prowadzeniem negocjacji handlowych w imieniu naszych klientów.

Radcowie prawni z Kancelarii Radców Prawnych Mirosławski, Galos, Mozes z własnej inicjatywy oraz w odpowiedzi na zapytania mediów chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Efektem są publikacje z naszym udziałem, zarówno na łamach prestiżowych czasopism branżowych i specjalistycznych, ale też mediów informacyjnych. Wśród najważniejszych mediów z jakimi nawiązaliśmy współpracę, znajdują się : Rzeczpospolita, Puls Biznesu, Infor, Onet.pl, PulsHR.pl, eGospodarka.pl, Rynek Zdrowia, Gazeta Wyborcza (magazyn Wysokie Obcasy), Dziennik Zachodni – wydanie drukowane i internetowe.

Ponadto Kancelaria MGM współpracuje ze środowiskiem akademickim. Angażujemy się m.in. w projekty naukowe realizowane przez organizacje studenckie Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego.

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie świadczymy najwyższej jakości usługi prawne. Kierujemy się interesem i potrzebami biznesowymi Klientów oraz zasadami etyki zawodowej. Wyróżnia nas wysoka skuteczność, potwierdzona statystykami podejmowanych spraw oraz zaangażowanie i indywidualne podejście do potrzeb klientów.

Więcej informacji o naszej Kancelarii znajduje się na stronie internetowej www.kancelariamgm.pl i profilu Kancelarii na Linkedin (www.linkedin.com/company/kancelariamgm).

Kancelaria Radców Prawnych Mirosławski, Galos, Mozes sp.j.
Jest nas więcej
copyright 2024 ZIG
X
X