Dołącz do bukmachera Mostbet już dziś i czerp jak najwięcej ze swoich zakładów sportowych i kasyna online w Polsce. Tutaj znajdziesz najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Nasza strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu, a nasz zespół profesjonalistów opracował dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której obstawianie zakładów będzie jeszcze wygodniejsze.
MENU

L’EMIR I. JUSZCZYK , H.JUSZCZYK SPÓŁKA JAWNA

Początki firmy sięgają do roku 1984, kiedy to jeden ze wspólników firmy uruchomił warsztat samochodowy w Dąbrowie Górniczej. Jednak za rzeczywistą datę powstania spółki uznaje się dzień 27.03.1992 roku.  Początkowo firma prowadziła działalność gospodarczą związaną ze sprzedażą detaliczną i hurtową paliw.

Od roku 1997 jest autoryzowanym serwisem i salonem sprzedaży samochodów PEUGEOT. Kolejnym etapem rozwoju firmy jest otwarcie w maju 2013 roku autoryzowanego serwisu i salonu sprzedaży samochodów marki SKODA. Nowy salon i serwis został zbudowany i wyposażony według nowych standardów wprowadzonych przez markę Skoda i w trakcie otwarcia był pierwszym w Europie salonem w nowych standardach. Dzisiaj L’emir to uznana i ceniona firma na rynku. Obsługuje takie firmy jak: Eurobank, Eden, Lukas, Shell, Lotos, Kamis, Sita STAROL i wiele innych.

 Wkłada też bardzo dużo wysiłku i staranności do obsługi klientów indywidualnych. W celu sprawnej likwidacji szkód i sprawnym zawieraniu ubezpieczeń współpracuje z PZU, Generali, Benefią, Allianz, Wartą i Hestią. Obecnie zatrudnia ok. 110 pracowników. Współpracuje ze szkołami zawodowymi i poprzez praktyki kształci przyszłych mechaników, elektromechaników, blacharzy i lakierników samochodowych.

Ponadto umożliwia odbycie staży zawodowych absolwentom liceów, technikom i absolwentom szkół wyższych. Sukces firmy tworzy dynamiczny, dobrze wykwalifikowany, zaangażowany i lojalny zespół.

Jest nas więcej
copyright 2024 ZIG
X
X