Dołącz do bukmachera Mostbet już dziś i czerp jak najwięcej ze swoich zakładów sportowych i kasyna online w Polsce. Tutaj znajdziesz najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Nasza strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu, a nasz zespół profesjonalistów opracował dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której obstawianie zakładów będzie jeszcze wygodniejsze.
MENU

OPTOKOM GRZEGORZ SZYMAŃSKI

Firma Optokom istnieje na rynku już od 2004 roku. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze w zakresie reklamy outdoorowej. Posiada własną sieć nośników – zlokalizowanych głównie na terenie Śląska, jak również w innych województwach: Małopolskim, Lubelskim i Mazowieckim. 

Optokom posiada własny park maszynowy obsługujący wydruki wielkoformatowe co pozwala wykonać wszystko w jednym miejscu – od projektu, poprzez druk aż po aplikację reklamy. Dysponują własną ślusarnią, projektami i sprzętem budowlanym. Zajmują się kompleksową obsługą inwestycji związanych z budową systemów nośników reklamowych. W swojej ofercie posiadają także usługi alpinistyczne oraz podnośniki koszowe.

Jest nas więcej
copyright 2023 ZIG
X
X