Dołącz do bukmachera Mostbet już dziś i czerp jak najwięcej ze swoich zakładów sportowych i kasyna online w Polsce. Tutaj znajdziesz najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Nasza strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu, a nasz zespół profesjonalistów opracował dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której obstawianie zakładów będzie jeszcze wygodniejsze.
MENU

PPUH DOLOMIT KOPALNIA ZĄBKOWICE S.A.

Pozytywny wizerunek firma zawdzięcza zarówno swej 100-letniej tradycji, rzetelnej pracy, jak i konsekwentnej realizacji ekspansywnej strategii rozwojowej Spółki. Swoją szansę dalszego rozwoju upatruje w doskonaleniu produkcji nawozów wapniowo-magnezowych, kruszyw budowlanych, w poszukiwaniu nowych rynków zbytu i partnerstwie wobec klientów.

Wieloletnia współpraca z i klientami to efekt ich zaufania i satysfakcji z jakości nawozów i kruszyw. Firma zawdzięcza to wysokim umiejętnościom menedżerskim kadry zarządzającej, jak również doświadczeniu służb technicznych. Bogate doświadczenie w organizowaniu procesów technologicznych oraz duży potencjał produkcyjny gwarantują sprawną i terminową produkcję oraz realizację zamówień transportem samochodowym samowyładowczym.

Jest nas więcej
copyright 2024 ZIG
X
X