Dołącz do bukmachera Mostbet już dziś i czerp jak najwięcej ze swoich zakładów sportowych i kasyna online w Polsce. Tutaj znajdziesz najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Nasza strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu, a nasz zespół profesjonalistów opracował dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której obstawianie zakładów będzie jeszcze wygodniejsze.
MENU

PTHU INTERPROMEX

PTHU INTERPROMEX Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie usług komunalnych, oczyszczania zimowego i letniego dróg, wykonuje roboty drogowe, zarządza targowiskami miejskimi w Będzinie jak również administruje cmentarzami komunalnymi.

Od początku swojej działalności postrzegane było jako przedsiębiorstwo najprężniej rozwijające się na terenie Zagłębia. Z roku na rok przedsiębiorstwo poszerzało wachlarz świadczonych usług oraz dokonywało zakupu nowego sprzętu i urządzeń które pozwalały na wykonywanie usług na najwyższym poziomie. W roku 2000 rozpoczęto nową działalność polegającą na pielęgnacji oraz utrzymaniu terenów zielonych. Zatrudniono 68 pracowników z likwidowanego Zakładu Utrzymania Dróg i Zieleni. Pozwoliło to na poszerzenie katalogu świadczonych usług w zakresie robót drogowych i utrzymania zieleni.

Jest nas więcej
copyright 2024 ZIG
X
X