Dołącz do bukmachera Mostbet już dziś i czerp jak najwięcej ze swoich zakładów sportowych i kasyna online w Polsce. Tutaj znajdziesz najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Nasza strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu, a nasz zespół profesjonalistów opracował dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której obstawianie zakładów będzie jeszcze wygodniejsze.
MENU

SOSNOWIECKIE WODOCIĄGI

Sosnowieckie Wodociągi S.A. są odpowiedzialną społecznie Spółką świadczącą usługi wodno-kanalizacyjne na terenie miasta Sosnowiec. Łączna długość eksploatowanych sieci przyłączy wodociągowych wynosi obecnie 629,03 km, a długość sieci kanalizacyjnej to 457 km.

Oczyszczalnia usytuowana po obu stronach rzeki Czarnej Przemszy jest oczyszczalnią mechaniczno-biologiczną z podwyższonym usuwaniem związków biogennych, a jej teren zajmuje powierzchnię 25,4 ha. Bezpośrednim odbiornikiem oczyszczonych ścieków jest rzeka Przemsza (zlewnia Wisły).

 Stale inwestują w najnowocześniejszy sprzęt, który umożliwia dokładne i bieżące monitorowanie zarówno sieci wod.-kan. jak i jakości dostarczanej do mieszkańców wody, dzięki czemu Sosnowieckie H2O idealnie nadaje się do picia.

Jest nas więcej
copyright 2024 ZIG
X
X