Dołącz do bukmachera Mostbet już dziś i czerp jak najwięcej ze swoich zakładów sportowych i kasyna online w Polsce. Tutaj znajdziesz najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Nasza strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu, a nasz zespół profesjonalistów opracował dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której obstawianie zakładów będzie jeszcze wygodniejsze.
MENU

URZĄD MIASTA CZELADŹ

Jedną z najważniejszych zalet Czeladzi jest jej położenie. Miasto jest usytuowane nad rzeką Brynicą, na skrzyżowaniu dwóch szlaków komunikacyjnych, łączących południe z północą i wschód z zachodem, zarówno Polski jak i Europy. Współcześnie są to: droga krajowa nr 86, prowadząca z Katowic do Warszawy, a dalej w kierunku Trójmiasta oraz droga krajowa nr 94, łącząca Kraków z Wrocławiem.

Ponadto miasto położone jest w pobliżu autostrady A1 i A4 oraz lotniska w Pyrzowicach. Atrakcyjna lokalizacja i duża ilość terenów inwestycyjnych sprawia, że obok licznych małych i średnich przedsiębiorstw, swoje miejsce znalazły w nim centrum logistyczne MLP, Panattoni Park czy pierwsze w Polsce Centrum Handlowe M1.

Jest nas więcej
copyright 2024 ZIG
X
X