Dołącz do bukmachera Mostbet już dziś i czerp jak najwięcej ze swoich zakładów sportowych i kasyna online w Polsce. Tutaj znajdziesz najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Nasza strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu, a nasz zespół profesjonalistów opracował dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której obstawianie zakładów będzie jeszcze wygodniejsze.
MENU

VTR LOGISTICS S.A.

VTR Logistics S.A. działa w sektorze spedycji drogowej. Brak wąskiej specjalizacji jest atutem otwierającym możliwości współpracy z producentami z wielu branż – budowlanej, stalowej, samochodowej, papierniczej, wyrobów z tworzyw sztucznych. Zróżnicowany tabor pozwala na przewóz rozmaitych ładunków – od kruszyw poczynając – a na elektronice kończąc.

Priorytetem w działalności VTR Logistics Sp. z o.o. jest elastyczność i indywidualne, partnerskie podejście do każdego klienta. Działalność spółki swym zasięgiem obejmuje całą Europę. Duży nacisk położony jest na jakość usług oraz stałe podnoszenie kwalifikacji pracowników. Celem działalności firmy jest świadczenie kompleksowej obsługi logistycznej z zachowaniem najwyższego możliwego bezpieczeństwa ładunków i kształtowanie wizerunku firmy jako pewnego oraz solidnego partnera biznesowego.

Jest nas więcej
copyright 2024 ZIG
X
X