Dołącz do bukmachera Mostbet już dziś i czerp jak najwięcej ze swoich zakładów sportowych i kasyna online w Polsce. Tutaj znajdziesz najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Nasza strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu, a nasz zespół profesjonalistów opracował dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której obstawianie zakładów będzie jeszcze wygodniejsze.
MENU

Wertui Sp. z o.o.

Agencja MarkePngowa Wertui powstała z myślą o potrzebach małych i średnich firm, które chcą skutecznie reklamować się w Internecie. Firma pomaga przedsiębiorcom, którzy chcą znaleźć najlepsze rozwiązania markeYngowe dla swojego biznesu.

Jak pomaga Wertui:

  • Przeprowadza audyt widoczności firmy w sieci – wskazuje elementy, o które należyzadbać chcąc skutecznie promować biznes w Internecie. Proponuje strategię działania, dostosowaną do budżetu i możliwości przedsiębiorcy.
  • Tworzy strony i sklepy internetowe, które są przyjazne dla użytkowników UX, responsywne i zoptymalizowane pod dalsze działania markeYngowe.
  • Prowadzi działania pozycjonujące SEO, zwiększające widoczność strony internetowej w sieci, a co za tym idzie przyciągające coraz to większą liczbę użytkowników na stronę. Jak wiadomo prawie 70% użytkowników wyszukiwarki Google nie zagląda na drugą stronę wyników wyszukiwania. Pozycjonowanie pomaga w osiągnięciu pozycji w TOP10 wyszukiwarki.

• Uruchamia płatne kampanie reklamowe w Google Ads – Jest to sposób na natychmiastowe zwiększenie zainteresowania ofertą firmy. Dzięki wyświetlaniu się w płatnych wynikach wyszukiwania, firma jest w stanie w ciągu 48h dotrzeć do swoich potencjalnych klientów.

• Wykonuje wirtualne spacery Street View Trusted – Wirtualny spacer po wnętrzu lokalu lub siedziby firmy to szansa na wyróżnienie się na tle konkurencji. Prezentacja pięknych, przyciągających wnętrz może być zachętą do odwiedzin przez potencjalnego klienta.

Wertui zawsze sięga po więcej realizując usługi na najwyższym poziomie, zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami swojego klienta!

Jest nas więcej
copyright 2023 ZIG
X
X