Dołącz do bukmachera Mostbet już dziś i czerp jak najwięcej ze swoich zakładów sportowych i kasyna online w Polsce. Tutaj znajdziesz najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Nasza strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu, a nasz zespół profesjonalistów opracował dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której obstawianie zakładów będzie jeszcze wygodniejsze.
MENU

Akademia Humanitas w Sosnowcu

Akademia Humanitas to 10 kierunków kształcenia, w tym 6 kierunków magisterskich, 50 specjalności, ponad 60 kierunków studiów podyplomowych, dwa kierunki studiów MBA oraz LLM, a także seminarium doktorskie z zakresu prawa.

To szereg wysokowartościowych projektów dofinansowanych z funduszy unijnych (prawie 60 mln zł pozyskanego dofinansowanie), adresowanych zarówno do uczniów, nauczycieli, szkół (projekty pozyskiwane i realizowane są przez Dział Projektów AH we współpracy z jednostkami samorządów terytorialnych miast i gmin) jak również pozwalających Uczelni wspiąć się na jeszcze wyższy poziom w zakresie programów nauczania, czy nowoczesnego doposażenia laboratoriów kierunkowych (psychologia, pedagogika, elektroradiologia itp.).

Akademia Humanitas to także bogata oferta szkoleń oraz szereg propozycji dla najmłodszych, ich rodziców i dziadków. W ramach Uniwersytetu Międzypokoleniowego Akademii Humanitas funkcjonują Uniwersytety Dziecięce zlokalizowane w kilkunastu miejscowościach w tym w Sosnowcu oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku. Pod patronatem naukowym Rektora AH działają również UTW w takich miejscowościach jak Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Lubliniec czy Poręba.

Akademia na szeroką skalę współpracuje z otoczeniem społeczno-gospodarczym, wspierając placówki edukacyjne, przedsiębiorców, a także inicjując i włączając się w organizację szeregu przedsięwzięć o charakterze naukowym, prospołecznym, biznesowym itp.

Akademia Humanitas w Sosnowcu
Jest nas więcej
copyright 2024 ZIG
X
X