MENU
  1. >
  2. wszystkie
  3. >
  4. DesignXBiznes. Akademii Sztuk Pięknych...
15 listopada, 2022

DesignXBiznes. Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach zaprasza przedsiębiorców

W czwartek 24 października od godziny 10 (Sala Otwarta, ASP Katowice, ul. Raciborska 50, Katowice) odbędzie się druga edycja wydarzenia DesignXBiznesi. To otwarte spotkanie projektantów i przedsiębiorców z branż przemysłowych, zainteresowanych współpracą.

– Zapraszamy na spotkanie ze społecznością projektantów związanych z Wydziałem Projektowym ASP w Katowicach. Opowiemy o dotychczasowych współpracach z przemysłem. Pokażemy dlaczego współpraca na linii projektant i przemysł ma ekonomiczne uzasadnienie oraz zaprezentujemy nasz park technologiczny i inne zasoby, którymi dysponujemy – zachęcają organizatorzy DesignXBiznes.

Celem wydarzenia jest zbudowanie platformy współpracy, nawiązanie relacji i kontaktów, stąd formuła spotkania przewiduje krótkie prezentacje oraz panel dyskusyjny.

Na zakończenie spotkania organizatorzy zapraszają na wystąpienie Zuzanny Skalskiej, cenionej trendwatcherki, która przeprowadzi prezentację pt. W poszukiwaniu nowej narracji – transformatywne lata 20-ste, podczas której podzieli się swoimi refleksjami nad przyszłością biznesu w kontekście jakże dynamicznie zmieniających się czasów.

Obejrzyj relację z pierwszej edycji BiznesXDesign

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wymagana jest rejestracja: biznesxdesign@aspkat.edu.pl


copyright 2023 ZIG
X
X