Dołącz do bukmachera Mostbet już dziś i czerp jak najwięcej ze swoich zakładów sportowych i kasyna online w Polsce. Tutaj znajdziesz najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Nasza strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu, a nasz zespół profesjonalistów opracował dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której obstawianie zakładów będzie jeszcze wygodniejsze.
MENU
  1. >
  2. wszystkie
  3. >
  4. Gotowi na Nowy Ład?...
24 listopada, 2021

Gotowi na Nowy Ład? Zaproszenie na ekspercki webinar

Odpowiadając na potrzeby przedsiębiorców, którzy poszukują obecnie rzetelnych i sprawdzonych informacji na temat Nowego Ładu i jego konsekwencji dla biznesu, mam wielką przyjemność zaprosić Państwa na webinar pt. Gotowi na Nowy Ład? Warto wiedzieć więcej.

Do naszego wirtualnego studia zaprosiliśmy dwoje ekspertów: Łukasza Modrzyka, radcę prawnego z Kancelarii Radców Prawnych Iurator oraz Annę Jankowską-Matyję z Kancelarii Doradztwa Podatkowego. Nasi gości opowiedzą o zbliżających się zmianach w prawie podatkowym. W rozmowie poruszymy m.in. kwestie leasingu, optymalizacji podatkowej, amortyzacji nieruchomości, kwoty wolnej od podatku czy opodatkowania spółki komandytowej.

Czekamy również na Państwa pytania. Aby nasi goście mogli odpowiednio przygotować się do rozmowy o zagadnieniach, które szczególnie Państwa interesują, prosimy o przesłanie pytań do dnia 29.11 (poniedziałek) na adres paulina.pietowska@zig.org.pl. Dyskusja i zadawanie pytań będzie możliwe także podczas transmisji na żywo.

Link do wydarzenia na fanpage’u Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej TUTAJ. Dołącz.

copyright 2024 ZIG
X
X