Dołącz do bukmachera Mostbet już dziś i czerp jak najwięcej ze swoich zakładów sportowych i kasyna online w Polsce. Tutaj znajdziesz najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Nasza strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu, a nasz zespół profesjonalistów opracował dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której obstawianie zakładów będzie jeszcze wygodniejsze.
MENU
  1. >
  2. wszystkie
  3. >
  4. Podwieczorek z biznesem, 10.11...
05 listopada, 2021

Podwieczorek z biznesem, 10.11 [DOŁĄCZ NA BEZPŁATNE SPOTKANIE]

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Podwieczorku z biznesem. To nowy cykl spotkań z praktykami i członkami Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej. Wydarzenia mają na celu integrację środowiska przedsiębiorców skupionych wokół ZIG, wymienię praktycznej wiedzy i rozwijanie sieci kontaktów.

Tym razem porozmawiamy o jednym z najbardziej aktualnych tematów dotyczących przedsiębiorców i inwestorów, czyli o stopach procentowych, notowaniach walut, a przede wszystkim o ryzykach i skutkach, jakie ich zmienność niesie dla biznesu. Do rozmowy o tym ważnym, ale nie zawsze łatwym aspekcie prowadzenia firmy, zaprosiliśmy Pawła Żukowskiego, eksperta w Departamencie Produktów Skarbowych PKO BP S.A.

Uprzejmie proszę o mailowe lub telefoniczne potwierdzenie przybycia do dnia 8 listopada 2021 roku. Proszę również o zgłoszenia, jeśli chcieliby Państwo zostać współgospodarzem kolejnych edycji Podwieczorku z biznesem albo mieli propozycje tematów następnych spotkań z tego cyklu.

SPOTKANIE JEST BEZPŁATNE, OBOWIĄZUJE REZERWACJA MIEJSC – KLIKNIJ FORMULARZ
Partnerem głównym Podwieczorku z biznesem jest Miasto Dąbrowa Górnicza

ZOBACZ FOTORELACJĘ Z POPRZEDNIEGO PODWIECZORKU Z BIZNESEM

copyright 2024 ZIG
X
X