Dołącz do bukmachera Mostbet już dziś i czerp jak najwięcej ze swoich zakładów sportowych i kasyna online w Polsce. Tutaj znajdziesz najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Nasza strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu, a nasz zespół profesjonalistów opracował dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której obstawianie zakładów będzie jeszcze wygodniejsze.
MENU
  1. >
  2. wszystkie
  3. >
  4. Porozmawiajmy o sukcesji
28 maja, 2024

Porozmawiajmy o sukcesji

„Sukcesja w przedsiębiorstwie” to temat otwartego spotkania dla przedsiębiorców, na które zaprasza Zagłębiowska Izba Gospodarcza.

Odbędzie się ono w czwartek, 6 czerwca, o godzinie 12:00 w siedzibie ZIG mieszczącej się na terenie dąbrowskiej Fabryki Pełnej Życia. Poprowadzą je radca prawny Kamil Modrzyk z Kancelarii Radców Prawnych IURATOR oraz doradca ubezpieczeniowy Przemysław Bzura.

W trakcie spotkania eksperci pochylą się nad tematem, z którym mierzy się wielu przedsiębiorców prowadzących i rozwijających przez lata swoje firmy, a potem chcących przekazać je młodszemu pokoleniu. Podpowiedzą, jak przygotować się i jak przeprowadzić zmianę pokoleniową za sterami prowadzonych przez lata przedsiębiorstw.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, wymaga jednak wcześniejszego zgłoszenie chęci udziału pod adresem biuro@zig.org.pl

Spotkanie dotyczące sukcesji jest kolejnym spotkanie z cyklu „Kawa czy herbata”, które od początku tego roku organizuje Zagłębiowska Izba Gospodarcza. W trakcie spotkań, które odbywają się w swobodnej atmosferze, przedsiębiorcy mają możliwość spotkania z ekspertami i praktykami w danej dziedzinie, a tematykę spotkań wybierają sami przedsiębiorcy działający w ZIG.

Partnerami cyklu jest Miasto Dąbrowa Górnicza oraz bank PKO Bank Polski.

copyright 2024 ZIG
X
X