Dołącz do bukmachera Mostbet już dziś i czerp jak najwięcej ze swoich zakładów sportowych i kasyna online w Polsce. Tutaj znajdziesz najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Nasza strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu, a nasz zespół profesjonalistów opracował dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której obstawianie zakładów będzie jeszcze wygodniejsze.
MENU

wrzesień 2022

15wrz09:0020:00Wydarzenie zakończoneZarejestruj się na Business Meet UpW DOBRYCH RELACJACH09:00 - 20:00 Organizator: ZIG

Opis

Bądź z nami 15 września na jedynym takim wydarzeniu dla przedsiębiorców w Fabryce Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej. Podczas Business Meet Up po raz drugi udowodnimy, że to tu rozwija się biznes i możliwości.

W zeszłym roku wydarzenie przyciągnęło ponad 500 uczestników, którzy wysłuchali 22 prelegentów i wzięli udział w 14 inspirujących warsztatach i wystąpieniach. Ile z rozmów prowadzonych w trakcie Business Meet Up 2021 zakończyło się podpisaniem atrakcyjnego kontraktu albo podjęciem korzystnej współpracy? Możemy potwierdzić, że słyszeliśmy o wielu takich przypadkach. Wiemy na pewno, że atmosfery BMU nie da się pomylić z żadnym innym wydarzeniem! Zarejestruj się i weź udział w bezpłatnych panelach dyskusyjnych, warsztatach i skorzystaj z okazji do poznania swoich przyszłych klientów i najlepszych dostawców.

Zarejestruj się na wydarzenie. Bo sukcesu w biznesie i w życiu nie buduje się w pojedynkę

Tegoroczne wydarzenie, którego organizatorem jest Zagłębiowska Izba Gospodarcza odbędzie się pod hasłem: W DOBRYCH RELACJACH. Bo z doświadczenia organizacji, zrzeszającej przedsiębiorców, wiemy, że biznesu w sukcesu i w życiu nie buduje się w pojedynkę.

CZY TO WYDARZENIE DLA MNIE? Tak, jeśli:

  • prowadzisz swój biznes i szukasz nowych kontaktów i inspiracji
  • chcesz się rozwijać i czerpać wiedzę od biznesowych praktyków
  • masz innowacyjny pomysł na firmę i chcesz znaleźć partnerów do jej rozwoju
  • dopiero zaczynasz swoją przygodę z prowadzeniem własnej firmy i szukasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

Dzięki wsparciu naszych partnerów, udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale wymagamy rezerwacji miejsc. Poinformujemy Cię, kiedy tylko ruszy rejestracja miejsc na warsztaty i szkolenia!

Business Meet Up. Zobacz, jak było w zeszłym roku

Program

Szczegółowy program wydarzenia

Gdzie odbędzie się Business Meet Up?

Wydarzenia będą się odbywać na terenie Fabryki Pełnej Życia oraz w siedzibie Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej.

Więcej

Data

(Czwartek) 09:00 - 20:00

Lokalizacja

Fabryka Pełna Życia

Kościuszki 3/101 41-300 Dąbrowa Górnicza

Organizator

ZIG

Zarejestruj się na wydarzenie

Wybrano

Brak możliwości rejestracji na wydarzenie.

copyright 2024 ZIG
X
X