MENU
  1. >
  2. wszystkie
  3. >
  4. Zagłębiowska Izba Gospodarcza w...
24 maja, 2022

Zagłębiowska Izba Gospodarcza w Sosnowcu [ZAREJESTRUJ SIĘ NA SPOTKANIE]

Serdecznie zapraszamy na spotkanie członków, sympatyków i firm zainteresowanych przystąpieniem do Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej. Będzie to specjalna edycja naszego cyklicznego wydarzenia “Podwieczorek z biznesem”, a jego Partnerem Głównym został Urząd Miejski w Sosnowcu.

Wydarzenie ma na celu integrację środowiska przedsiębiorców skupionych wokół ZIG, wymianę praktycznej wiedzy i rozwijanie sieci kontaktów. Po raz pierwszy w ramach cyklu spotkamy się w Sosnowcu, a gościem specjalnym wydarzenia będzie Paweł Bilczyński z firmy Expandeco.

Decyzja o wyjściu na rynki zagraniczne nie należy do łatwych do podjęcia. Z tym wyzwaniem jednak można sobie poradzić, korzystając z dostępnych dla wszystkich narzędzi, które dostarczą odpowiedzi na pytania odnośnie potencjału interesujących nas rynków, kosztów dotarcia do nowych klientów czy innych niezbędnych w procesie analizy informacji. W czasie spotkania pokażę w jaki sposób z takich bezpłatnych narzędzi skorzystać i samemu zdobyć wiedzę, który z potencjalnych rynków będzie najbardziej interesujący jako cel ekspansji – mówi Paweł Bilczyński, country manager w Expandeco.

Nasz prelegent wspiera sklepy internetowe w odnoszeniu sukcesów na zagranicznych rynkach, pomagając im lepiej spełniać oczekiwania ich nowych klientów.

Bariery przed, którymi stoją firmy decydujące się na rozwój zagraniczny poznałem, prowadząc, skierowany do polskich eksporterów program edukacyjny “Google Internetowe Rewolucje w eksporcie”. Obecnie pracuję w Expandeco, pomagając polskim sklepom internetowym, w podjęciu decyzji na temat kierunków i sposobów prowadzenia ekspansji zagranicznej oraz w przygotowaniu ich witryn i procesu obsługi klienta w taki sposób, żeby ułatwić im zwiększenie sprzedaży na tych rynkach – opowiada gość specjalny najbliższego spotkania z cyklu “Podwieczorek z biznesem”.

Serdecznie zapraszamy w czwartek 9 czerwca o godz. 16.00 do restauracji Siedlisko Stawiki w Sosnowcu (ul. Kresowa 5). Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje rejestracja.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

copyright 2023 ZIG
X
X