Dołącz do bukmachera Mostbet już dziś i czerp jak najwięcej ze swoich zakładów sportowych i kasyna online w Polsce. Tutaj znajdziesz najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Nasza strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu, a nasz zespół profesjonalistów opracował dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której obstawianie zakładów będzie jeszcze wygodniejsze.
MENU
  1. >
  2. wszystkie
  3. >
  4. Zainspiruj się i skorzystaj....
05 listopada, 2022

Zainspiruj się i skorzystaj. Bezpłatne szkolenia ZIG w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości Zagłębiowska Izba Gospodarcza zaprasza na cykl bezpłatnych szkoleń, realizowanych w partnerstwie z Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną przez członków ZIG, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Szkolenia dedykowane są nie tylko dla firm członkowskich Izby, ale wszystkich osób, firm, instytucji zainteresowanych prezentowaną tematyką. Zainspiruj się i skorzystaj!

Wybierz szkolenie odpowiednie dla siebie, albo…skorzystaj z wszystkich:

Lider skuteczny, czy empatyczny – czy musisz wybierać?

Prowadząca: Marzena Krzewińska
Kiedy i gdzie?
15.11.2022, start godz. 10.00

Dla kogo?
– Dla właścicieli,  członków zarządu, dyrektorów małych i średnich przedsiębiorstw
– Dla osób odpowiedzialnych za kształtowanie kultury organizacyjnej, komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
– Dla osób zarządzających zespołami i projektami

O czym?

Czas trwania 180 minut 

O prowadzącej: Marzena Krzewińska Inspirujący Partner – Dyplomowany, certyfikowany Coach NMC, wykładowca Uniwersytetu Śląskiego. Inspirujący Partner od stwarzania przestrzeni do komunikacji interpersonalnej, rozwoju kompetencji, przepływu wiedzy. Od 12 lat jest partnerem dla firm z branż: automotive, przemysłu, IT,  nowych technologii oraz edukacji. Agent zmiany przygotowujący m.in. do awansu, zmiany roli, pracy zespołowej, sukcesji. Prowadzi warsztaty/sesje na tematy strategiczne, wymagające odwagi, przepływu informacji, współpracy, zaangażowania, zmiany schematu myślenia i działania. Pomaga odkrywać, doceniać i rozwijać potencjał pracownika, lidera, zespołu. Wprowadza jakość przez aktywowanie transferu wiedzy, doświadczeń, przyznawania się do błędu, szacunek i zaufanie. Podnosi efektywność liderów, zespołów przez implementowanie odważnej komunikacji, aktywnego słuchania i transformacji zmian. 

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNE SZKOLENIE

Chcę, ale się boję – o duecie autoprezentacji i lęku przed oceną

Prowadząca dr Agnieszka Pasztak-Opiłka

Kiedy i gdzie?
16.11.2022, start godz. 10.00

Dla kogo?
Dla wszystkich, którzy chcą zapoznać się z zasadami autoprezentacji w sytuacjach społecznych, zwłaszcza środowisku biznesowym i instytucjonalnym oraz przygotowania do swobodnego komunikowania się w życiu zawodowym i publicznym. 

Program szkolenia:
Podczas spotkania poruszymy zagadnienia związane z autoprezentacją, jej celami, mechanizmami i strategiami, rolą pierwszego wrażenia, omówimy też czynniki wpływające na nasz wizerunek. Spojrzymy od strony psychologicznej na zjawisko atrakcyjności, zastanowimy się, jak skutecznie wzbudzić u innych sympatię oraz wyodrębnimy czynniki warunkujące proces zdobywania zaufania. Nakreślimy podstawowe zagadnienia związane z komunikacją werbalną i niewerbalną, zagadnienia poznania społecznego i postrzegania społecznego. Zastanowimy się, w jaki sposób autoprezentacji towarzyszy lęk przed oceną i jakie są jego podstawowe mechanizmy i uwarunkowania. Uczestnicy poznają również techniki radzenia sobie wyżej omówionych sytuacjach, między innymi techniki pracy z negatywnymi myślami automatycznymi, techniki mindfulness  oraz treningu wyobrażeniowego i relaksacji. 

Czas trwania 240 minut 
O prowadzącej: dr n. hum. Agnieszka Pasztak-Opiłka – Prezes Centrum Navigare i Stowarzyszenia Promocji Zdrowia i Pozytywnego Rozwoju Navigare. Psycholog kliniczny, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie certyfikacji, certyfikowany terapeuta TUS. Wieloletni trener, nauczyciel akademicki, z bogatym doświadczeniem w prowadzeniu wykładów, warsztatów i szkoleń skierowanych do różnych grup odbiorców. Członek i członek zarządu wielu towarzystw naukowych, autorka kilkudziesięciu publikacji (książek, artykułów) i wystąpień konferencyjnych w kraju i za granicą

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNE SZKOLENIE

Oswoić LinkedIn

Prowadzący: Marcin Kot
Kiedy i gdzie?
17.11.2022, start godz. 10.00, Zagłębiowska Izba Gospodarcza, ul. Kościuszki 3/10141-300 Dąbrowa Górnicza

Dla kogo?
– Dla właścicieli, członków zarządów i dyrektorów małych i średnich przedsiębiorstw poszukujących klientów w segmencie B2B. Szczególnie dla osób odpowiedzialnych za pozyskiwanie klientów.
– Dla osób pragnących skutecznie budować własną markę osobistą w oparciu o platformę LinkedIn

Program szkolenia
– Czym tak naprawdę jest LinkedIn?
– Jak skutecznie wykorzystać LinkedIn do budowania świadomości marki i generowania leadów.
– Podstawowe mechanizmy i funkcjonalności platformy.
– Jak wykorzystać siłę swojej organizacji na platformie (Employee Advocacy)
– Usługi dodatkowe LinkedIn.
– Analiza potencjału LinkedIn dla wybranych branż.
– Sesja pytań i odpowiedzi.

Bonus
Każda osoba uczestnicząca w szkoleniu otrzyma bezpłatny 60 dniowy dostęp do usługi LinkedIn Premium.
Aby skorzystać z bezpłatnego 60 dniowego okresu próbnego użytkownik: musi dodać prowadzącego do sieci kontaktów i udzielić publicznej pochwały oraz NIE MOŻE POSIADAĆ konta premium, NIE MÓGŁ KORZYSTAĆ z bezpłatnego okresu próbnego w okresie ostatnich 12 miesięcy). Wartość bonusu (600 zł)

Czas trwania 180 minut
Wymagania: laptop

O prowadzącym: Marcin Kot – Certyfikowany przez LinkedIn Marketing Labs Ekspert Strategii Marketingowych. Przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami i kilkoma porażkami. Urodzony w 1978 roku i wychowany w czasie zmian społeczno-ekonomicznych w duchu rozpędzającego się wolnego rynku.Korzystając ze swojej inicjatywnej osobowości dzieli się doświadczeniem w pozyskiwaniu i obsłudze klientów.Wspiera w pracy z nastawieniem i budowaniem kompetencji przywódczych. Audytuje, analizuje i diagnozuje proces sprzedaży rożnych branż. Czerpie ze swojego bogatego doświadczenia, niezmierzonej liczby książek, anegdot, opowieści i badań. Szczególnie te ostatnie są dla niego ważne, bo woli mierzyć niż wierzy.

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNE SZKOLENIE

copyright 2024 ZIG
X
X