Dołącz do bukmachera Mostbet już dziś i czerp jak najwięcej ze swoich zakładów sportowych i kasyna online w Polsce. Tutaj znajdziesz najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Nasza strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu, a nasz zespół profesjonalistów opracował dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której obstawianie zakładów będzie jeszcze wygodniejsze.
MENU
  1. >
  2. wszystkie
  3. >
  4. Zgłoś swoją firmę do...
05 lipca, 2022

Zgłoś swoją firmę do VII edycji Konkursu o Nagrodę Gospodarczą im. K. Adamieckiego [Przedłużony termin]

Jesteś właścicielem/właścicielką innowacyjnej firmy, która działa na terenie Dąbrowy Górniczej? Pracujesz w przedsiębiorstwie, które wspiera gospodarczy rozwój miasta? Wiesz, że dla Twojej firmy ważne są kwestie etyczne i społeczne zaangażowanie? Ten konkurs jest dla Ciebie i Twojego biznesu.

Zagłębiowska Izba Gospodarcza wspólnie z Urzędem Miejskim w Dąbrowie Górniczej, Regionalną Izbą Gospodarczą oraz Akademią WSB zapraszają mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa do udziału w VII edycji Konkursu o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego. Nabór zgłoszeń potrwa do 9 sierpnia.

Konkurs skierowany jest do firm innowacyjnych i przyczyniających się do gospodarczego rozwoju miasta, przykładających jednocześnie wagę do wartości etycznych i społecznych, a dodatkowo:

Przeczytaj regulamin i wyślij zgłoszenie

Zgłoszenia, do 9 sierpnia, należy przesłać na adres adamiecki@dg.pl
Do pobrania regulamin i karta zgłoszeniowa

Laureatów poznamy w trakcie uroczystej gali, która odbędzie się 15 września podczas wydarzenia Business Meet Up w Fabryce Pełnej Życia.

Konkurs o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego w tym roku ma już siódmą odsłonę. Głównym organizatorem jest miasto, a partnerami Zagłębiowska Izba Gospodarcza, Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, a także Akademia WSB. Zwycięzcy otrzymają okolicznościowe statuetki i dyplomy, prawo posługiwania się tytułem „Laureat Nagrody Gospodarczej im. Karola Adamieckiego”, a także wsparcie promocyjne ze strony organizatorów oraz partnerów.

Kto zwyciężył w poprzedniej edycji?

W zeszłorocznej edycji w kategorii mikroprzedsiębiorstwo zwyciężył Salon Urody ESSE. Z kolei wyróżnienie trafiło do Ogólnopolskiej Szkoły Językowej British School oddział w Dąbrowie Górniczej. Laureatem kategorii małe przedsiębiorstwo zwycięzcą zostało Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne DRIM Sp. z o. o. W kategorii średnich przedsiębiorstw zwyciężył „PEGAS” Engineering Sp. z o. o.,  a wyróżnienie trafiło do Klubu Sportowego Centrum Sp. z o. o. Nagrodę Specjalną im. Karola Adamieckiego otrzymała Katowicka Strefa Ekonomiczna S.A w Katowicach. Okazją do uhonorowania KSSE był jubileusz 25-lecia działalności na rzecz rozwoju gospodarki i przedsiębiorczości na terenie Dąbrowy Górniczej.

Jak co roku konkurs rozpoczyna się 18 marca. To rocznica urodzin patrona, który na świat przyszedł 18 marca 1866 r. w Dąbrowie Górniczej. Karol Adamiecki jest jednym z twórców nauki o organizacji i kierowaniu. Sformułowane przez niego prawa harmonii doboru, harmonii działania organów pracy zbiorowej oraz optymalnej produkcji stały się – obok praw podziału pracy i koncentracji – fundamentami nauki organizacji i kierownictwa.

Więcej informacji na temat poprzednich edycji Konkursu, a także aktualności dla inwestorów i osób prowadzących działalność gospodarczą w Dąbrowie Górniczej znajdziesz na dabrowa-gornicza.com

copyright 2024 ZIG
X
X