Dołącz do bukmachera Mostbet już dziś i czerp jak najwięcej ze swoich zakładów sportowych i kasyna online w Polsce. Tutaj znajdziesz najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Nasza strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu, a nasz zespół profesjonalistów opracował dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której obstawianie zakładów będzie jeszcze wygodniejsze.
MENU
  1. >
  2. wszystkie
  3. >
  4. Firma Amister z Piekar...
19 maja, 2021

Firma Amister z Piekar Śląski, ekspert w dziedzinie oprogramowania przemysłowego, dołączyła do Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej. Witamy w naszym gronie

Amister Sp. z o.o. Sp. k. ma 11 lat doświadczenia na rynku oraz 21 lat doświadczenia w przemyśle. Spółka zatrudnia ponad 100 osobom przede wszystkim z terenu Śląska i z Zagłębia. Celem działalności firmy jest rozwój zdolności produkcyjnych klientów Amister, dostarczanie skutecznych rozwiązań technologicznych, poprawa ergonomii i bezpieczeństwa pracy. Teraz swoją wiedzą i doświadczeniem Amister będzie dzielić się również z członkami Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej. 

– Chcemy zaprezentować nasze rozwiązania wszystkim członkom Izby, ale liczymy także, że dzięki współpracy w ramach ZIG poszerzymy obszar i zakres działań naszej firmy. Jesteśmy zainteresowani nawiązaniem relacji nie tylko z przedsiębiorcami, ale również przedstawicielami samorządów terytorialnych miast. Jestem przekonany, że kooperacja w ramach ZIG zapewni nam wspólny sukces – mówi Jarosław Kaźmierczak, prezes spółki.

Produkty wytwarzane przez firmę Amister to w głównej mierze zautomatyzowane maszyny specjalne i prototypy maszyn oraz stanowiska pracy ręcznej. Najważniejszymi obszarami działania firmy Amister są: branża motoryzacyjna, spożywcza oraz AGD.
W branży motoryzacyjnej spółka uczestniczyła w projektach prowadzonych w Niemczech, Francji, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, USA, Chinach, Meksyku, Brazylii, Czechach i Słowacji.

Misją Amister jest uczciwość, dbałość o rozwój i bezpieczeństwo pracownika, praca z pasją oraz zaangażowaniem, elastyczność, przyjazna atmosfera w pracy. Firma rozwija swoje wartości w oparciu o przejrzyste zasady i procesy, a także w o zaufanie, dbałość o rozwój, odpowiedzialność i decyzyjności w swoim zakresie. 

Spółka współpracuje z uczelniami wyższymi: Politechniką Śląską, Opolską i Wrocławską, rozwija również swój autorski innowacyjny koncept AmiMeasure oparty na AI, optymalizujący efektywność energetyczną oraz emisję CO2.

copyright 2024 ZIG
X
X