Dołącz do bukmachera Mostbet już dziś i czerp jak najwięcej ze swoich zakładów sportowych i kasyna online w Polsce. Tutaj znajdziesz najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Nasza strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu, a nasz zespół profesjonalistów opracował dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której obstawianie zakładów będzie jeszcze wygodniejsze.
MENU
  1. >
  2. wszystkie
  3. >
  4. Warsztaty “Nastawienia ma znaczenie”...
18 stycznia, 2022

Warsztaty “Nastawienia ma znaczenie” dla członków Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej

Jak mawiał Dennis Brown; jedyna różnica między dobrym, a złym dniem to Twoja postawa. Dlatego zapraszamy wszystkich członków Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej na warsztaty, które zrealizuje GrowZone, należąca do ZIG firma szkoleniowa. Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu Podwieczorek z biznesem w dniu 3 lutego (czwartek) w godzinach 16-17.30.

Warsztaty “Nastawienie ma znaczenie” skierowane są przede wszystkim dla kadry zarządzającej. Ich celem jest podniesienie kompetencji liderskich, dzięki pracy na postawach i nastawieniu swoim oraz zespołu pracowników. Uczestnicy zajęć dowiedzą się, jaki wpływ na otoczenie wywiera pozytywne nastawienie. Poznają także wybrane mechanizmy psychologiczne oddziałujące na otoczenie dzięki pozytywnej postawie. W trakcie warsztatów przedstawione zostaną także narzędzia pozwalające budować pozytywne nastawienie swoi i innych.

Nie mamy wpływu na to co dzieje się wokół nas. Jedyne na co mamy realny wpływ, to nasza reakcja na to, co nas spotyka. Uczestnicy warsztatów poznają odpowiedzi między innymi na poniższe pytania:

Kto poprowadzi warsztaty?

Joanna Janc

Trener z wykształcenia i zamiłowania. Zawodowo od lat związana z branżą farmaceutyczną, gdzie rozwija umiejętności miękkie i sprzedażowe handlowców, wspiera kadrę menadżerską w pracy z zespołem, a także wspomaga farmaceutów w doskonaleniu kontaktów z pacjentem.

Fascynuje ją człowiek jako strona w każdego rodzaju relacji, rozwój oparty na własnych zasobach i zmianie postaw oraz psychologia pozytywna. Jest zwolennikiem stosowania dobrych nawyków. Wierzy, że szczęście jest
w głowie, wystarczy to odkryć i zrozumieć. Prywatnie niespokojna dusza szukająca wrażeń na ziemi, niebie i wodzie. Najchętniej jednak wybiera konie, także mechaniczne – uwielbia podróżować, głównie na motocyklu, poznawać nowe miejsca, ludzi, smaki.

Zgodnie z przekonaniem, że każde doświadczenie może nas wzbogacić i wzmocnić, jeśli tego chcemy, konsekwentnie wybiera drogę nauki.

Marcin Kot

Urodzony w 1978 roku i wychowany w czasie zmian społeczno-ekonomicznych w duchu rozpędzającego się wolnego rynku. Pierwszą prace podjął tuż po maturze i dzięki niej spędził całkiem miłe wakacje, choć część rówieśników nabijała się z niego, że układa kostkę brukową. Przed własnym liceum. Korzystając ze swojej inicjatywnej osobowości dzieli się doświadczeniem w pozyskiwaniu i obsłudze klientów. Audytuje, analizuje i diagnozuje proces sprzedaży.

Idąc za tą nauką czerpie ze swojego bogatego doświadczenia i niezmierzonej liczby książek, anegdot, opowieści i badań. Szczególnie te ostanie są dla niego ważne. Woli mierzyć niż wierzyć. Jest jednym z ledwie 60 członków mentorskiego programu The John Maxwell Team w Polsce. Która to jest uznaną na całym świecie szkołą Coachy, Trenerów i Mówców Motywacyjnych.

Wydarzenie wyłącznie dla członków Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej. Potwierdzenie uczestnictwa w wydarzeniu prosimy przesłać na adres: paulina.pietowska@zig.org.pl

copyright 2024 ZIG
X
X