Dołącz do bukmachera Mostbet już dziś i czerp jak najwięcej ze swoich zakładów sportowych i kasyna online w Polsce. Tutaj znajdziesz najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Nasza strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu, a nasz zespół profesjonalistów opracował dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której obstawianie zakładów będzie jeszcze wygodniejsze.
MENU
  1. >
  2. wydarzenia
  3. >
  4. Gala 30-lecia Zagłębiowskiej Izby...
15 grudnia, 2023

Gala 30-lecia Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej

30 lat to sporo czasu. Na ich przestrzeni zmieniło się niemal wszystko w otaczającej nas przestrzeni, ale niezmienne pozostały wartości, które legły u podstaw Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej. Są nimi Ludzie i Relacje. Kierujące się nimi również dzisiaj, kontynuujemy dzieło założycieli Izby i wzajemnie się wspieramy, bo jesteśmy przekonani, że tylko wspólnie możemy osiągnąć sukces – mówił w trakcie uroczystej Gali z okazji 30-lecia Zagłębiowska Izba Gospodarcza jej prezes, Piotr Gil.

Specjalnie z tej okazji wnętrze Warsztatu Fabryka Pełna Życia przemieniło się w lodowy pałac, który był wręcz idealną scenerią do wręczenia okolicznościowych podziękować dla instytucji oraz firm najbardziej zasłużonych dla Izby. W tym gronie znaleźli się:

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wczoraj zaszczycili nas swoją obecnością oraz tym wszystkim, którzy drogi na przestrzeni ostatnich 30 lat skrzyżowały się z Zagłębiowską Izbą Gospodarczą.

To Wy jesteście naszą największą wartością i to Wy tworzycie naszą wyjątkową społeczność ❤️

Nic bez Was, wszystko z Wami.
Dobrze, ŻE JESTEŚCIE.

PS
Dziękujemy FALP Event za metamorfozę Warsztatu, Catering Arts za zadbanie o nasze podniebienia i Whisky and Spirit House za wysublimowane trunki. Dziękujemy też Roksanie Majchrowskiej i Basi Dratwińskiej z zespołem za oprawę artystyczną oraz Anastazji Skorok za uchwycenie kadrów z tego wyjątkowego wieczoru.


copyright 2024 ZIG
X
X