Dołącz do bukmachera Mostbet już dziś i czerp jak najwięcej ze swoich zakładów sportowych i kasyna online w Polsce. Tutaj znajdziesz najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Nasza strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu, a nasz zespół profesjonalistów opracował dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której obstawianie zakładów będzie jeszcze wygodniejsze.
MENU
  1. >
  2. wszystkie
  3. >
  4. Konkurs o Nagrodę Gospodarczą...
10 lipca, 2023

Konkurs o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego

Innowacyjność, społeczna odpowiedzialność i realizacja idei Karola Adamieckiego to główne kryteria konkursu dla przedsiębiorców działających w Miasto Dąbrowa Górnicza.

W gronie Zagłębiowska Izba Gospodarcza mamy już kilkoro laureatów, m.in. Centrum Navigare, DSS Recykling, Hurtownia LONG, Optokom, Musiał Group, DFME DAMEL S.A., Refra Serwis czy PPUH Dolomit Kopalnia Ząbkowice SA. Może w tym roku do grona laureatów dołączy też Twoja firma? Termin na zgłoszenie do konkursu upływa 15 lipca.


Organizatorem Konkursu o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego jest Miasto Dąbrowa Górnicza, a partnerami merytorycznymi Akademia WSB – WSB University i Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach.

copyright 2024 ZIG
X
X