Dołącz do bukmachera Mostbet już dziś i czerp jak najwięcej ze swoich zakładów sportowych i kasyna online w Polsce. Tutaj znajdziesz najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Nasza strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu, a nasz zespół profesjonalistów opracował dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której obstawianie zakładów będzie jeszcze wygodniejsze.
MENU
  1. >
  2. wszystkie
  3. >
  4. XV Jubileuszowy Bal Charytatywny
12 lutego, 2023

XV Jubileuszowy Bal Charytatywny

11 lutego w Arenie Będzin odbył się XV Jubileuszowy, Kostiumowy Bal Charytatywny Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej. To było niesamowite wydarzenie, podczas, którego zgromadziło się ponad 150 przedsiębiorców, sympatyków ZIG oraz władz i przedstawicieli miast Zagłębia.

Wspaniałej zabawie, której motywem przewodnim był film i kino, towarzyszyły ogromne emocje, w wyniku licytacji fantów udało się uzyskać rekordową kwotę ponad 300 tysięcy złotych!

Najwięcej bo aż 56 tysięcy zapłacono za lot balonem z Prezesem Rady Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej Piotrem Gilem.

Pieniądze te w całości przekazane zostały na potrzeby Hospicjum im. św. Tomasza Apostoła w Sosnowcu.

Wyjątkowa zabawa trwała do białego rana, a uczestnicy balu tak perfekcyjnie dopracowali elementy swej filmowej stylizacji, że często mieli trudność wzajemnie się rozpoznać.

Mamy nadzieję, że kolejne inicjatywy organizowane przez Zagłębiowską Izbę Gospodarczą uwieńczone będą podobnymi sukcesami.

Więcej zdjęć na naszym profilu.

copyright 2024 ZIG
X
X