Dołącz do bukmachera Mostbet już dziś i czerp jak najwięcej ze swoich zakładów sportowych i kasyna online w Polsce. Tutaj znajdziesz najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Nasza strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu, a nasz zespół profesjonalistów opracował dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której obstawianie zakładów będzie jeszcze wygodniejsze.
MENU
  1. >
  2. wszystkie
  3. >
  4. Podwieczorek Kulturalno-Biznesowy
28 kwietnia, 2023

Podwieczorek Kulturalno-Biznesowy

27 kwietnia 2023 roku w Teatrze Zagłębia w Sosnowcu odbył się nasz kolejny, cykliczny już “Podwieczorek Biznesowy”, gdzie oprócz warsztatów z wystąpień publicznych,
największą niespodzianką okazał się koncert w wykonaniu aktorów Teatru Zagłębia.

Głównymi partnerami naszego wydarzenia była Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz Miasto Dąbrowa Górnicza.

Serdecznie dziękujemy za Waszą obecność na naszym Podwieczorku Kulturalno-Biznesowym. Móc spędzić to popołudnie i ten wieczór z Wami było dla nas prawdziwą przyjemnością.

Z kuluarowych rozmów z Wami wiemy, że występ aktorów Teatru Zagłębia w Sosnowcu podbił Wasze serca, a warsztat z wystąpień publicznych, poprowadzony przez redaktora Roberta Jałochę-wieloletniego reportera Faktów TVN i TVN 24, dostarczył Wam ciekawej i inspirującej wiedzy.
Cieszymy się, że byliście z nami.

Kadry z wydarzenia uchwycił w swoim obiektywie Marcin Jania – Photo / Video

Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku.

copyright 2024 ZIG
X
X