Dołącz do bukmachera Mostbet już dziś i czerp jak najwięcej ze swoich zakładów sportowych i kasyna online w Polsce. Tutaj znajdziesz najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Nasza strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu, a nasz zespół profesjonalistów opracował dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której obstawianie zakładów będzie jeszcze wygodniejsze.
MENU
  1. >
  2. wszystkie
  3. >
  4. Podwieczorek z biznesem, 28.10.2021
21 października, 2021

Podwieczorek z biznesem, 28.10.2021

Serdecznie zapraszamy na Podwieczorek z biznesem. To nowy cykl spotkań z praktykami biznesu i członkami Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej.

Wydarzenia z cyklu Podwieczorek z biznesem mają na celu integrację środowiska przedsiębiorców skupionych wokół ZIG, wymienię praktycznej wiedzy i rozwijanie sieci kontaktów. Partnerem Podwieczorku z biznesem jest Miasto Dąbrowa Górnicza.

Serię spotkań otworzy prezentacja „Bezpieczny biznes”, którą poprowadzi Elżbieta Dyhdalewicz z firmy Axioma Ubezpieczenia. Na wydarzenie z przyjemnością zapraszamy Państwa 28 października 2021 roku o godzinie 16.00 do nowej siedziby Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej (Fabryka Pełna Życia, ul. Kościuszki 3/101).

Podczas spotkania ekspertka przedstawi skuteczne rozwiązania w zakresie:

Jednocześnie Pani Elżbieta Dyhdalewicz prosi uprzejmie o informację, jeśli któreś z zagadnień dotyczących zabezpieczenia biznesu interesuje Państwa szczególnie (paulina.pietowska@zig.org.pl)

Uprzejmie proszę o mailowe lub telefoniczne potwierdzenie przybycia do dnia 26 października 2021 roku.

Będzie nam bardzo miło Państwa gościć.copyright 2024 ZIG
X
X