Dołącz do bukmachera Mostbet już dziś i czerp jak najwięcej ze swoich zakładów sportowych i kasyna online w Polsce. Tutaj znajdziesz najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Nasza strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu, a nasz zespół profesjonalistów opracował dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której obstawianie zakładów będzie jeszcze wygodniejsze.
MENU
  1. >
  2. wszystkie
  3. >
  4. Walne Zgromadzenie i ZIGrill
23 czerwca, 2023

Walne Zgromadzenie i ZIGrill

Nie ważne czy rok kalendarzowy czy szkolny – koniec roku to zawsze okazja do podsumowań i snucia planów na przyszłość. Nie inaczej jest w Zagłębiowska Izba Gospodarcza.

Za nami Walne Zgromadzenie, które jednocześnie było okazją do spotkania w swobodniejszej atmosferze, a nasz ZIGrill okazał się strzałem w dziesiątkę.

Było podsumowanie kolejnego roku działalności, była zapowiedź Business MeetUP , były grillowe przekąski od Catering Arts (.PL), napoje od Fabrykawka, słodkie i wytrawne przekąski przygotowane przez Maciej Regulski Masterchef, a całość na ostatni guzik dopięło FALP Event.

Dzięki za Waszą obecność, inspirujące rozmowy i dobrze spędzony czas.

📸 foto: Anastazja Skorok

Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku.

copyright 2024 ZIG
X
X