Dołącz do bukmachera Mostbet już dziś i czerp jak najwięcej ze swoich zakładów sportowych i kasyna online w Polsce. Tutaj znajdziesz najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Nasza strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu, a nasz zespół profesjonalistów opracował dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której obstawianie zakładów będzie jeszcze wygodniejsze.
MENU
  1. >
  2. wszystkie
  3. >
  4. Podwieczorek z biznesem w...
11 czerwca, 2022

Podwieczorek z biznesem w Sosnowcu. Miasto zostało Honorowym Członkiem ZIG [ZDJĘCIA]

W ramach cyklicznych spotkań społeczności Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej pod hasłem Podwieczorek z biznesem 9 czerwca 2022 po raz pierwszy zorganizowaliśmy wydarzenie poza siedzibą Izby. Na zaproszenie prezydenta Arkadiusza Chęcińskiego przedsiębiorcy z regionu spotkali się w Sosnowcu. Była to więc doskonała okazja, aby oficjalnie ogłosić, że Sosnowiec przystąpił do ZIG jako Honorowy Członek Izby.

Stolica Zagłębia Dąbrowskiego jest, po Dąbrowie Górniczej i Czeladzi, kolejnym samorządem, który jako Honorowy Członek Izby wspiera działalność ZIG. – To dla nas potwierdzenie, że miasto działa z pełnym zaangażowaniem
i  odpowiedzialnością  na rzecz kształtowania życia gospodarczego na swoim terenie, ale i całego regionu. Dla nas, jako społeczności przedsiębiorców, to również czytelny sygnał, że jesteśmy dla sosnowieckiego samorządu widocznym i liczącym się partnerem w podejmowaniu decyzji, mających wpływ na biznes i gospodarkę
– mówi Piotr Gil, prezes zarządu Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej.

Zagłębiowska Izba Gospodarcza wychodzi do przedsiębiorców

Podwieczorki z biznesem to cykliczne wydarzenie, które ma na celu integrację środowiska przedsiębiorców skupionych wokół ZIG, wymianę praktycznej wiedzy i rozwijanie sieci kontaktów. Zwykle spotkania odbywają się w siedzibie Izby w Dąbrowie Górniczej, tym razem jednak członkowie Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej odwiedzili Sosnowiec. W ten sposób zainaugurowali cykl wizyt w miastach Zagłębia, ale i całego regionu, która jest okazją do pogłębiana partnerstw, nawiązywania nowych kontaktów, ale także prezentacji korzyści i możliwości związanych z aktywnym włączeniem się w działalność ZIG.

Podczas czwartkowego spotkania wystąpił gość specjalny, Paweł Bilczyński z firmy Expandeco z prezentacją, dotyczącą ekspansji e-commerce. – Decyzja o wyjściu na rynki zagraniczne nie należy do łatwych do podjęcia. Z tym wyzwaniem jednak można sobie poradzić, korzystając z dostępnych dla wszystkich narzędzi, które dostarczą odpowiedzi na pytania odnośnie potencjału interesujących nas rynków, kosztów dotarcia do nowych klientów czy innych niezbędnych w procesie analizy informacji. W czasie spotkania pokażę w jaki sposób z takich bezpłatnych narzędzi skorzystać i samemu zdobyć wiedzę, który z potencjalnych rynków będzie najbardziej interesujący jako cel ekspansji – mówił Paweł Bilczyński.

Chcesz dołączyć do nas? Dowiedz się, jak przebiega spotkanie w ramach Podwieczorku z biznesem

Oprócz części oficjalnej, w ramach której witamy gości i nowych członków Izby, którzy dołączyli do społeczności od czasu ostatniego spotkania, podczas Podwieczorków z biznesem, zapraszamy uczestników wydarzenia na tematyczną prezentację Partnerów i przyjaciół ZIG, a także część networkingową. Spotkania mają zwykle charakter otwarty, na który zapraszamy przedsiębiorców już przynależących do ZIG, ale także przedstawicieli firm, które dopiero rozważają przystąpienie do Izby. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale wymagamy rezerwacji miejsc.

Chcesz zorganizować własne spotkanie? Wynajmij przestrzeń w Zagłębiowskiej Izbie Gospodarczej

Przypominamy, że siedziba Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej znajduje się na terenie Fabryki Pełnej Życia (ul. Kościuszki 3/101), a ZIG dysponuje nowoczesnymi, przestronnymi i w pełni wyposażonymi przestrzeniami na wynajem. Dwie sale szkoleniowo-konferencyjne idealnie nadają się na organizację spotkań biznesowych, zebrań wewnętrznych, posiedzeń zarządu i innych wydarzeń. ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ PRZESTRZENI NA WYNAJEM W ZAGŁĘBIOWSKIEJ IZBIE GOSPODARCZEJ.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy, a także uczestnictwa w kolejnych wydarzeniach.

Zobacz galerię zdjęć ze spotkania ZIG w Sosnowcu:

Więcej zdjęć? Polub nas na Facebooku

copyright 2024 ZIG
X
X