Dołącz do bukmachera Mostbet już dziś i czerp jak najwięcej ze swoich zakładów sportowych i kasyna online w Polsce. Tutaj znajdziesz najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Nasza strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu, a nasz zespół profesjonalistów opracował dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której obstawianie zakładów będzie jeszcze wygodniejsze.
MENU

Akademia WSB – WSB UNIVERSITY

To najstarsza uczelnia wyższa w Dąbrowie Górniczej, która działa od 1995 roku. W tym czasie, dzięki rzetelnej pracy kadry akademickiej oraz studenckiej braci, stała się ważnym i uznanym ośrodkiem akademickim w kraju.

Obecnie wg Rankingu Uczelni Niepublicznych 3. najlepsza uczelnia akademicka w Polsce, która posiada 4 uprawnienia do nadawania stopnia doktora habilitowanego oraz 4 uprawnienia do nadawania stopnia doktora w dyscyplinach: nauki o zarządzaniu i jakości, pedagogika, nauki o bezpieczeństwie, inżynieria lądowa, geodezja i transport.

Społeczność Akademii WSB to ponad 15 tysięcy studentów, którzy kształcą się na 24 kierunkach studiów, m.in. na kierunku Prawo, Logistyka, Transport oraz kierunkach medycznych Pielęgniarstwo, Ratownictwo medyczne, Fizjoterapia i Kosmetologia, słuchaczy studiów podyplomowych, m.in. studiów Executive MBA oraz Master of Business Administration, doktorantów szkoły doktorskiej i seminarium doktorskiego.

Jest nas więcej
copyright 2024 ZIG
X
X