Dołącz do bukmachera Mostbet już dziś i czerp jak najwięcej ze swoich zakładów sportowych i kasyna online w Polsce. Tutaj znajdziesz najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Nasza strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu, a nasz zespół profesjonalistów opracował dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której obstawianie zakładów będzie jeszcze wygodniejsze.
MENU

Marlena Wolnik MWArchitekci


MWArchitekci to biuro architektoniczne założone w 2009 r. przez Marlenę Wolnik.

Opracowujemy projekty kompleksowo: od koncepcji ogólnej po wykończenie wnętrz. Z poszanowaniem kontekstu miejsca i dbałością o jak najlepsze rozwiązania funkcjonalne projektujemy zarówno budynki mieszkalne, komercyjne jak i użyteczności publicznej. 

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Nierzadko podejmujemy wyzwania związane z opracowywaniem oryginalnych rozwiązań wychodzących poza standardowe schematy.

Nasze realizacje zdobyły uznanie w środowisku architektonicznym, czego dowodem są liczne publikacje, prelekcje oraz nagrody m.in. Architektura Roku Województwa Śląskiego, Nagroda Specjalna w konkursie “Życie w Architekturze”, czy nominacja do Nagrody Miesa van der Rohe.

Jest nas więcej
copyright 2024 ZIG
X
X