Dołącz do bukmachera Mostbet już dziś i czerp jak najwięcej ze swoich zakładów sportowych i kasyna online w Polsce. Tutaj znajdziesz najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Nasza strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu, a nasz zespół profesjonalistów opracował dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której obstawianie zakładów będzie jeszcze wygodniejsze.
MENU

FILTERTECH SP. Z O.O. SP. K.

Firma FILTERTECH Sp. z o.o. Sp. k. istnieje na polskim rynku od 1998 roku. Od samego początku swojej działalności jest ściśle związana z techniką oczyszczania powietrza z procesów produkcyjnych.

Dostarcza i buduje instalacje odpylania austryjackiej firmy Scheuch GmbH. Serwisuje urządzenia odpylające wszystkich producentów oraz zaopatruje klientów w części zamienne.

Misją firmy jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług, optymalnie dopasowanych do oczekiwań klientów. Pracownicy firmy to wysokiej klasy specjaliści inżynierii włókienniczej i ochrony środowiska z 20 letnim doświadczeniem.

Jest nas więcej
copyright 2024 ZIG
X
X