Dołącz do bukmachera Mostbet już dziś i czerp jak najwięcej ze swoich zakładów sportowych i kasyna online w Polsce. Tutaj znajdziesz najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Nasza strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu, a nasz zespół profesjonalistów opracował dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której obstawianie zakładów będzie jeszcze wygodniejsze.
MENU

STX Commodities (Poland) Sp. z o.o.

STX Group to międzynarodowy zespół ekspertów, specjalizujących się w obrocie szeroko rozumianymi produktami środowiskowymi.

Założona w 2005 r. spółka STX przekształciła się z firmy brokerskiej, pośredniczącej w obrocie produktami środowiskowymi, w zaufanego lidera w procesie pozyskiwania i komercjalizowania produktów środowiskowych, stając się jednocześnie bezpośrednią stroną transakcji. Prowadzimy zarówno działalność stricte handlową, jak również wspieramy naszych klientów korporacyjnych w kreowaniu strategii zrównoważonego rozwoju.

Tym, co wyróżnia Grupę STX jest wieloletnie doświadczenie na polskim i globalnym rynku oraz indywidualne i kreatywne podejście do każdego klienta. Zatrudniamy ponad 500 pracowników reprezentujących ponad 70 różnych narodowości. Posiadamy biura w Holandii (siedziba spółki), Wielkiej Brytanii, Szwecji, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Meksyku, Stanach Zjednoczonych, na Węgrzech, w Belgii, Polsce i Singapurze.

Celem naszych działań jest stymulowanie rozwoju gospodarki w obszarach energii odnawialnej, biopaliw, biogazu czy efektowności energetycznej, poprzez zapewnianie płynności finansowej na rynku. STX Group może pochwalić się portfelem ponad 50 różnych produktów środowiskowych. Szczególnie interesujące dla naszych polskich klientów są gwarancje pochodzenia, zielone certyfikaty, białe certyfikaty oraz biopaliwa.

Strive by STX

Spółki stoją obecnie przed ogromnym wyzwaniem, jakim jest opracowanie skutecznej i jednocześnie opłacalnej strategii dekarbonizacji. Eksperci Strive by STX podchodzą indywidualnie do każdego klienta wykorzystując swoją wiedzę sektorową, aby opracować dla niego właściwą strategię, w odpowiednim horyzoncie czasowym i dążącą do osiągnięcia wyznaczonych przez klienta celów.

Pomagamy naszym klientom poruszać się w złożonym świecie produktow środowiskowych. Analizujemy ich działalność i tworzymy spersonalizowany portfel rozwiązań w zakresie produktów środowiskowych, dostosowanych do ich potrzeb i ambicji. Od pełnego zrozumienia problematyki po podjęcie konkretnych działań – pomagamy firmom w przekształcaniu zobowiązań klimatycznych, w zrównoważony rozwój ich biznesu.

Vertis Environmental Finance

Najbardziej wysokoemisyjne gałęzie przemysłu, stoją w obliczu rosnącej presji regulacyjnej w zakresie ograniczenia emisji dwutlenku węgla. Mechanizmy rynkowe, takie jak systemy handlu uprawnieniami do emisji (ETS), okazały się skutecznym narzędziem do osiągnięcia tego celu, poprzez ustalenie ceny emisji. W miarę zaostrzania przepisów, rosną również koszty emisji. Przekłada się to na znaczne obciążenie finansowe dla firm, objętych tym systemem. Vertis Environmental Finance pomaga wysokoemisyjnym branżom prowadzić działalność na europejskim rynku uprawnień do emisji, zapewniając zgodność z przepisami i kontrolę kosztów. Zapewniamy pełną przejrzystość, profesjonalną obsługę i jakość naszych usług, wspierając firmy w procesie transformacji w kierunku gospodarki zeroemisyjnej.

Jest nas więcej
copyright 2024 ZIG
X
X