Dołącz do bukmachera Mostbet już dziś i czerp jak najwięcej ze swoich zakładów sportowych i kasyna online w Polsce. Tutaj znajdziesz najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Nasza strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu, a nasz zespół profesjonalistów opracował dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której obstawianie zakładów będzie jeszcze wygodniejsze.
MENU

ELGUM AUTOMOTIVE SOSNOWIEC

Firma Elgum Automotive Sp. z o.o. Sp. komandytowa działa na rynku od 1994 roku. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem zajmująca się produkcją i dystrybucją komponentów wytwarzanych z gumy na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego.

Produkuje szeroką gamę wyrobów standardowych oraz nietypowych, zarówno gumowych jak i gumowo-metalowych. Potwierdzeniem wysokiej jakości wyrobów firmy jest certyfikat Systemu Zarządzania Jakością według: IATF 16949:2016 ISO 9001:2015 w zakresie produkcji wyrobów z gumy dla przemysłu motoryzacyjnego. Te czynniki pozwoliły Elgum Automotive na zbudowanie silnej i trwałej marki. 

Firma jest eksporterem na wszystkie najważniejsze rynki świata. Odbiorcami wyrobów są firmy z krajów Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych, Indii, Meksyku, Chin, Turcji i Malezji.

Jest nas więcej
copyright 2024 ZIG
X
X