Dołącz do bukmachera Mostbet już dziś i czerp jak najwięcej ze swoich zakładów sportowych i kasyna online w Polsce. Tutaj znajdziesz najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Nasza strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu, a nasz zespół profesjonalistów opracował dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której obstawianie zakładów będzie jeszcze wygodniejsze.
MENU

REFRA SP Z O.O.

REFRA Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej jest firmą ze 100% kapitałem polskim oferującą szeroki zakres usług z branży ogniotrwałego budownictwa przemysłowego. Wykonuje remonty pieców przemysłowych. Oferuje wykonawstwo i remonty konstrukcji stalowych pieców, jak również piece przemysłowe stawiane od podstaw.

Za priorytet stawia sobie wysoki poziom usług oraz terminowość wykonywanych zleceń. Dba o to, aby kontakt z firmą był dla Klienta przyjemnością. Zapewnia to poprzez gotowość wychodzenia naprzeciw niestandardowym oczekiwaniom swoich Klientów dotyczącym funkcjonowania urządzeń ogniotrwałych. Firma posiada wyspecjalizowaną kadrę, którą tworzą sprawdzeni fachowcy mający doświadczenie w przeprowadzaniu prac ogniotrwałych w Polsce i w Europie oraz znający języki obce.

Jest nas więcej
copyright 2024 ZIG
X
X