Dołącz do bukmachera Mostbet już dziś i czerp jak najwięcej ze swoich zakładów sportowych i kasyna online w Polsce. Tutaj znajdziesz najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Nasza strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu, a nasz zespół profesjonalistów opracował dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której obstawianie zakładów będzie jeszcze wygodniejsze.
MENU

WorkerService

Nasza firma WorkerService łączy ze sobą innowacyjność oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi kadrowo-płacowej, rekrutacji oraz legalizacji zatrudnienia.

W ramach działalności WorkerService możemy zaproponować szeroki wachlarz usług związanych
z leasingiem pracowniczym oraz pośrednictwem pracy. Z kolei druga z naszych firm istnieje na rynku od 2006 roku, rozszerzając jej działalność możemy Państwu zaproponować kompleksowe usługi outsourcingowe np. produkcyjne, magazynowe, jakościowe, sprzątające oraz kadrowo-płacowe.

Naszą misją jest zrozumienie potrzeb pracodawcy i pracownika. Chcielibyśmy wspierać obie strony w osiągnięciu ich prawdziwego potencjału. Jesteśmy świadomi jak bardzo istotne jest znalezienie się w odpowiednim miejscu i czasie. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu przewidujemy zmiany, które mogą zajść na lokalnych rynkach pracy, a nasza pasja w łączeniu zawodowo ludzi owocuje udanymi rekrutacjami specjalistycznymi.

Usługi WorkerService pozwalają połączyć interesy obu stron. Przejmujemy obowiązki kadrowo – płacowe, prowadzimy pracownika od rekrutacji po zakończenie jego zatrudnienia.

Jest nas więcej
copyright 2024 ZIG
X
X