Dołącz do bukmachera Mostbet już dziś i czerp jak najwięcej ze swoich zakładów sportowych i kasyna online w Polsce. Tutaj znajdziesz najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Nasza strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu, a nasz zespół profesjonalistów opracował dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której obstawianie zakładów będzie jeszcze wygodniejsze.
MENU

P.W. WILLI Sp. z o.o.

Firma P.W. “WILLI” Roman Cichos została założona w 1990 roku na bazie współpracy z niemiecką firmą Europlast, jednego z wiodących w tamtym czasie producentów rur z tworzyw sztucznych.

Na przestrzeni ponad 30 lat działalności firma wyspecjalizowała się w kompleksowej dostawie materiałów do budowy instalacji przesyłowych gazu, wody i ścieków, a także mediów przemysłowych, zdobywając ugruntowaną pozycję na rynku.

Na przestrzeni lat firma wypracowała bliskie relacje biznesowe z czołowymi producentami w branży. Dzięki tym współpracom możemy oferować naszym klientom materiały najwyższej jakości, niejednokrotnie wspierając ich wiedzą i doświadczeniem w doborze optymalnych rozwiązań technicznych.

Naszymi wiodącymi odbiorcami są liczne zakłady wodociągowe, komunalne, gazownicze, a także zakłady przemysłowe. Grono naszych klientów uzupełniają wykonawcy branży inżynieryjno-budowlanej wykorzystujący nasze systemy do realizacji swoich działań. Od prawie 20 lat równolegle rozwijamy nasz dział produkcji, który wytwarza elementy stalowe stosowane do łączenia rurociągów. Naszymi klientami są głównie czołowi producenci kształtek polietylowych w Europie.

W związku z dynamicznym rozwojem organizacji, oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynkowym w lipcu 2023r. firma P.W. “WILLI” Roman Cichos została przekształcona z jednoosobowej działalności gospodarczej w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością pod nazwą P.W. WILLI Sp. z o.o. otwierając nowy rozdział w historii firmy.

Jest nas więcej
copyright 2024 ZIG
X
X