Dołącz do bukmachera Mostbet już dziś i czerp jak najwięcej ze swoich zakładów sportowych i kasyna online w Polsce. Tutaj znajdziesz najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Nasza strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu, a nasz zespół profesjonalistów opracował dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której obstawianie zakładów będzie jeszcze wygodniejsze.
MENU

Clean Energy Operator sp. z o.o. 

Spółka Clean Energy Operator sp. z o.o. powstała w 2022 roku. Osoby, które ją tworzą, działają w energetyce od kilkudziesięciu lat, w różnych jej dziedzinach: od developmentu dużych elektrowni systemowych, poprzez farmy wiatrowe i fotowoltaikę, jak również wytwarzanie energii elektrycznej jej dystrybucję aż po handel energią elektryczną. Mamy szeroką wiedzę i praktykę w zakresie developmentu nieruchomości i pozyskiwaniu gruntów pod budowę instalacji, budując jednocześnie pozytywne relacje w kontaktach z lokalnymi władzami. Posiadamy doświadczenie w działalności związanej z dystrybucją i handlem energią elektryczną oraz wytwarzaniem czystej energii wraz z jej magazynowaniem.  Uzyskaliśmy Koncesje na dystrybucję i obrót energią elektryczną, wydane przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, ważne do 2038 roku.

Obecnie bardzo intensywnie rozwijamy działalność developerską w zakresie budowy elektrowni fotowoltaicznych i magazynów energii. Pracujemy nad modelem optymalnej współpracy obu tych instalacji z jednoczesną możliwością świadczenia usług elastyczności. Rozwijamy projekty farm fotowoltaicznych, magazynów energii elektrycznej a także własnych sieci dystrybucyjnych z czego ponad 1,78 GW posiada już wydane warunki przyłączenia do sieci elektroenergetycznej.

Współpracujemy z Inwestorami i Funduszami, zarówno z Polski jak i z zagranicy. Rozwijamy również własne projekty.

Jest nas więcej
copyright 2024 ZIG
X
X