Dołącz do bukmachera Mostbet już dziś i czerp jak najwięcej ze swoich zakładów sportowych i kasyna online w Polsce. Tutaj znajdziesz najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Nasza strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu, a nasz zespół profesjonalistów opracował dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której obstawianie zakładów będzie jeszcze wygodniejsze.
MENU

WebTeam Telekomunikacja Sp. z o.o Sp. K.

Kilka słów na temat działalności firmy:

Obsługa informatyczna, outsourcing, doradztwo z zakresu informatyki i telekomunikacji w kategorii sprzęt, oprogramowanie, usługi, wdrożenia, bezpieczeństwo.

Realizacja analiz wymagań i potrzeb klientów, opracowanie koncepcji i projektów z zakresu informatyki i telekomunikacji.

Dostawy i wdrożenia systemów serwerowych. Projektowanie i budowa sieci komputerowych, wyposażenie serwerowni.

Wdrożenia systemów zabezpieczeń w tym UTM, firewall, separacja sieci, wdrożenia centralnych systemów zarządzających, logowanie danych.

Projektowanie i wdrażanie systemów kontroli dostępu, monitoringu CCTV, alarmów, systemów przeciwpożarowych.

Realizacja nadzoru i utrzymania infrastruktury telekomunikacyjnej przewodowej i bezprzewodowej w zakresie sieci światłowodowych lokalnych i rozległych w tym sieci miejskich, systemów monitoringów miejskich, monitoringów i sieci przemysłowych.

Realizacja kompletnych sieci niskoprądowych w ramach inwestycji budowlanych. (np. administracja publiczna, edukacja, biurowce)

Realizacja usług w chmurze, w tym projektowanie i implementacja systemów wspomagających procesy przedsiębiorstwa.

Dostęp do sieci Internet oraz systemów węzłowych dla systemów o wymaganej wysokiej dostępności (bezawaryjności).

Dostawa sprzętu komputerowego, oprogramowania, urządzeń peryferyjnych.

Serwis i diagnostyka sprzętu komputerowego i systemów sieciowych.

Jest nas więcej
copyright 2024 ZIG
X
X